Odkryj nowe klasy w WoW SoD: Tank Rogue, Tank Shaman, Healer Mage, Tank Warlock.

Season of Discovery przyniósł wiele zmian w stosunku do oryginalnej gry MMO. Kilka klas otrzymało nowe role. Kiedy przed premierą pojawiły się plotki, że Czarnoksiężnik może grać jako czołgista, a Mag jako uzdrowiciel, wielu uznało to za żart. Ale teraz, gdy stało się to rzeczywistością, czyni Sezon Odkryć jeszcze bardziej atrakcyjnym dla nowych graczy, którzy chcą doświadczyć nowych emocji podczas gry znanymi klasami. Pamiętaj, że nie ma wśród nich najlepszej ani najgorszej klasy, ale wszyscy potrzebują wystarczającej ilości złota Sezonu Odkryć, aby uzyskać maksymalny efekt. Każde zajęcia są interesujące z innych powodów, a ta recenzja pozwoli uzyskać wgląd w każde z nich.

Snape’a

W WoW SoD łotrzykowie otrzymują kilka ciekawych nowych run, a dzięki runie Just A Flesh Wound mogą także grać w tankowanie. Podobnie jak Wojownicy, Łotrzykowie borykają się z trudnościami na początkowych poziomach, gdy nie mają wielu silnych i przydatnych umiejętności. Ale kiedy gracze zdobywają trucizny i znikają, złodzieje już zadają duże obrażenia. Tankowanie jako łotrzyk jest fajne, ale śledzenie punktów kombinacji może być trudne, jeśli polegasz na zwinnych statystykach, a nie na zbroi.

Jeśli chcesz spróbować innego sposobu tankowania lub lubisz szybkie tury, które dają wykwalifikowanym graczom dużo DPS, wybierz klasę złodzieja. Ale nie bądź lekkomyślny na polach bitew.

Szaman

Teraz szamani mogą odegrać rolę, której nie mogli wcześniej odegrać: Tank. Ogólnie rzecz biorąc, szamani są w lepszej sytuacji niż wcześniej dzięki dobremu zestawowi nowych run do tankowania i innych run, które ulepszają ich inne specjalizacje. Ale, podobnie jak druidzi, szamani są dobrzy w wielu rzeczach, ale nie są dobrzy w żadnej. Właściwie tankowanie szamanów nie jest najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w SoD, a poza tym potrafią teraz całkiem nieźle leczyć. Jednak ich wskaźnik DPS nie jest zbyt dobry. Szamani są dość łatwi w grze i zdobywaniu kolejnych poziomów, ale osiągnięcie maksymalnej wydajności w późnej fazie gry może być dla nich trudne.

Jeśli podoba Ci się pomysł, aby klasa szamanów mogła odgrywać dowolną rolę w lochach, śmiało. Jednak wiedzcie, że mocniejsze klasy będą mogły zdziałać więcej w SoD.

Mag

Kilka bardzo ważnych rzeczy sprawia, że ​​klasa Maga jest jedną z najpopularniejszych w World of Warcraft. Jest bardzo przydatna w grupach, ponieważ potrafi przywoływać portale umożliwiające ludziom szybkie przemieszczanie się po krajach. Magowie mogą za darmo przyzywać Wodę i Pożywienie dla swojej drużyny i potrafią kontrolować wrogów lepiej niż ktokolwiek inny. I nie mówmy nawet o ich zdolności do uprawiania roli w strefach.

W SoD i oryginalnej wersji magowie przodują w atakach obszarowych i PvP. Dzięki trzem nowym runom Mag może pełnić także rolę uzdrowiciela w SoD. To czyni ich potężnymi uzdrowicielami i zadającymi obrażenia magiczne. Zdobycie kolejnego poziomu jako Mag może być trudne, ale dobry gracz-Mag wnosi wiele do grupy.

Wybierz klasę Maga, aby wypróbować jej nową rolę jako uzdrowiciela, aby uzyskać najlepsze obrażenia obszarowe i CC DPS, a jeśli nie zależy Ci na byciu najmniej wytrzymałą klasą w zamian za mnóstwo magicznej mocy.

Szaman

Dzięki Runie Transfiguracji Czarnoksiężnicy mogą także spróbować nowej specjalizacji w SoD: tankowania. Cóż, okazuje się, że Czarnoksiężnicy są bardzo dobrymi tankami i potrafią zadać naprawdę duże obrażenia. Istnieje wiele nowych, fajnych narzędzi dla Czarnoksiężników do wykorzystania w SoD, ale Czarnoksiężnicy Afflection pozostają w tyle. Kiedy dodasz zwierzaka Demona do kontroli, aby zadać jak najwięcej obrażeń, Czarnoksiężnicy szybko stają się trudniejsi niż większość innych klas. Mogą być potężną siłą i rzadko umierają, jeśli otrzymają odpowiednie cykle i leczenie.

Możesz wybrać klasę Czarnoksiężnika, jeśli chcesz być mrocznym czarodziejem z Demonem, jeśli chcesz wypróbować nową specjalizację w Tankowaniu lub jeśli chcesz pomóc swojej drużynie kilkoma naprawdę przydatnymi wzmocnieniami i umiejętnościami.

Wniosek

Sezon Odkryć w World of Warcraft przyniósł kilka ekscytujących zmian, oferując nowe role dla znanych klas. Od łotrzyków wcielających się w czołgi po magów wcielających się w uzdrowicieli – w naszej ukochanej grze czeka na Ciebie cały świat możliwości do odkrycia. Zatem zanurz się, wypróbuj nowe role i ciesz się przygodą, która czeka na Ciebie w Azeroth.

Źródło: www.bing.com