Odkryj nowe bandy z World of Warcraft®: The War Within™!

World of Warcraft®: The War Within™ przygotowuje się do wprowadzenia Warbands! Aby przygotować wszystkie postacie na przejście do nowego systemu, które nastąpi podczas aktualizacji zawartości przed rozszerzeniem, tymczasowo wyłączymy przywracanie postaci.

Przywrócenie charakteru

Jeśli chcesz przywrócić wcześniej usuniętą postać, zaleca się zrobienie tego przed wdrożeniem aktualizacji zawartości poprzedzającej rozszerzenie. Po aktualizacji zawartości poprzedzającej rozszerzenie, przywracanie postaci na koncie World of Warcraft nie będzie możliwe przez kilka tygodni. Aby przywrócić usuniętą postać, zaloguj się do World of Warcraft i kliknij przycisk Przywróć postać na ekranie wyboru postaci. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule pomocy. Należy pamiętać, że żadnych postaci nowo usuniętych w okresie zawartości poprzedzającej dodatek nie będzie można przywrócić w tym okresie.

Bandy wojenne

Nowy system Warbands wprowadzony w The War Within obejmie wszystkie postacie na koncie Battle.net gracza, a także przedmioty, kolekcje i wspólne postępy. Wiele aspektów World of Warcraft było od pewnego czasu współdzielonych między kontami, głównie Warbandem. Obejmuje to kolekcjonowanie zwierzaków, wierzchowców, transmogów, pamiątek i nie tylko. Wraz z wydaniem Warbands znacznie rozszerzamy dodatkowe aspekty gry, które są zintegrowane z Warbandem. Oto niektóre z nadchodzących zmian:

  • Nowe reputacje i ścieżki sławy będą dotyczyć całej Warbandy.
  • Nowy bank Warbandu umożliwi łatwe przechowywanie i udostępnianie przedmiotów pomiędzy postaciami.
  • Możliwość zebrania większości skórek przedmiotów dowolną postacią w Twojej bandzie, niezależnie od jej możliwości wyposażenia w sprzęt.

Dowiedz się więcej o Warbands z naszej wcześniej opublikowanej zapowiedzi.

Źródło: news.blizzard.com