Odkryj nową legendarną broń World of Warcraft w aktualizacji 10.2.

World of Warcraft przygotowuje nową, dużą aktualizację zatytułowaną „Guardians of the Dream”, która wniesie do graczy nowe, ekscytujące funkcje. Wśród nich jest bardzo oczekiwana nowa funkcja: legendarna broń Fyr’alath, Zabójca Snów.

Fyr’alath, pożądana broń dla wojowników

Niesamowita nowa legendarna broń Fyr’alath będzie dostępna podczas następnego najazdu World of Warcraft, Amidrassil, po pokonaniu Fyrakka, jej obecnego właściciela. Ten potężny topór bojowy rozpali wyobraźnię graczy swoją niszczycielską mocą i imponującym wyglądem.

Gracze wyruszający na nowy najazd Amidrassil będą mieli szansę stoczyć walkę z Pierwotnym Wcieleniem Fyrakkiem i zdobyć Fyr’alath dla siebie. Ta wyjątkowa broń jest zoptymalizowana dla Wojowników, Paladynów i Rycerzy Śmierci, ponieważ ma fenomenalną siłę uderzenia.

Tajemniczy nabytek

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób gracze będą mogli zdobyć legendarną broń Fyr’alath. Może to być cenny przedmiot związany z misją lub szansa na znalezienie go wśród skarbów najazdu Amidrassil. Niezależnie od tego, gracze będą musieli przygotować się na walkę z Fyrakkiem na mitycznym poziomie trudności, aby mieć szansę na jego zdobycie.

Dodatkowo wydaje się, że istnieją dwie wersje broni Fyr’alath: wersja płonąca z ciemnoczerwonymi płomieniami, niesiona przez samego Fyrakka, oraz wersja oczyszczona, świecąca pomarańczowo-żółtym ogniem. Czas pokaże, czy gracze będą mogli zdobyć obie skórki, czy tylko jedną.

Wielka niespodzianka dla fanów World of Warcraft

Minęło już 14 lat od premiery ostatniego legendarnego dwuręcznego topora ze statystykami siły w World of Warcraft: Shadowmourne. Dlatego fani gry od dawna niecierpliwie czekali na nową broń tego typu. Fyr’alath jest zatem dużą niespodzianką dla graczy korzystających z toporów dwuręcznych.

Należy również pamiętać, że gracze, którzy nie mogą używać dwuręcznych toporów, również będą mieli mnóstwo nagród do zdobycia po zdobyciu Fyr’alath. Ostatni boss najazdu Amidrassil upuszcza kilka przedmiotów kosmetycznych, takich jak smocze zwoje do jazdy na smokach i oszałamiająca płonąca sowa, Anu’relos, Przewodnik Płomieni, który jest pierwszym niesmoczym wierzchowcem zdolnym do korzystania z mechanizmu lotu smoka.

Społeczność graczy z niecierpliwością czeka na wydanie dużej aktualizacji „Guardians of the Dream” dla World of Warcraft. Dzięki nowym strefom, nowemu najazdowi i rotacji lochów Mythic+ fani gry będą mieli coś, co zajmie ich na jakiś czas.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com