Odkryj nową legendarną broń World of Warcraft w aktualizacji 10.2

Odkryj Fyr’alath, Niszczyciel Snów, nową legendarną broń, którą będzie można zdobyć w następnej aktualizacji World of Warcraft, Amidrassil, pokonując Fyrakka. Następna duża aktualizacja, Guardians of the Dream, wprowadzi nową strefę, najazd, rotację lochów Mythic+, a także sprzęt dla graczy. Fyr’alath jest bronią o sile, co czyni ją bardzo poszukiwaną przez Wojowników, Paladynów i Rycerzy Śmierci, ale nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób gracze będą mogli ją zdobyć, ani jakie są jej statystyki i umiejętności.

Fyr’alath, legendarna broń do zdobycia

World of Warcraft ujawniło niedawno Fyr’alath, Niszczyciel Snów – nową legendarną broń, która pojawi się w następnej aktualizacji Dragonflight. Gracze będą mogli zdobyć ten płonący topór od samego Fyrakka, pokonując go w następnym najeździe World of Warcraft: Amidrassil, Nadzieja Marzeń.

Kolejna ważna aktualizacja

Dreamkeepers to kolejna duża aktualizacja do World of Warcraft. Ta aktualizacja zawartości wyznacza początek trzeciego sezonu Dragonflight i wprowadza nową strefę, najazd, rotację lochów Mythic+, a także wiele przedmiotów kolekcjonerskich.

Fyr’alath, potężna broń

Jednym z najpotężniejszych przedmiotów, jakie gracze będą mogli zdobyć w następnej aktualizacji World of Warcraft, jest Fyr’alath, Niszczyciel Snów. Ten legendarny dwuręczny topór jest używany przez Fyrakka, głównego antagonistę Strażników Snów. Gracze, którzy zmierzą się z Płonącym Fyrakkiem podczas nowego najazdu Amidrassil, będą mieli okazję wyrwać broń z jego szponów i sami jej użyć. Fyr’alath jest bronią o sile, co oznacza, że ​​Wojownicy, Paladyni i Rycerze Śmierci z pewnością będą chcieli zdobyć tę rzadkość.

Jak zdobyć Fyr’alath

Nie wiadomo jeszcze, czy broń będzie można zdobyć bezpośrednio, tak jak Rae’shalare, Oddech Śmierci Sylvanas w Sanctum of Domination, czy też będzie można ją zdobyć poprzez przedmiot questowy, taki jak Nasze’uro, Uwolnione Dziedzictwo Sarkaretha w Aberrus . Dodatkowo gracze zostali zapoznani z dwoma projektami tej broni: ciemnoczerwoną wersją Shadowflame używaną przez Fyrakka w World of Warcraft oraz oczyszczoną wersją, która płonie płonącym pomarańczowo-żółtym kolorem. Nie jest jednak jasne, czy gracze będą mogli uzyskać oba te występy, czy tylko jeden z nich. Niezależnie od tego gracze mogą spodziewać się, że tę broń będzie można zdobyć w mitycznej wersji Fyrakka, z być może mniejszą szansą na zdobycie jej na niższych poziomach trudności.

Pierwszy legendarny dwuręczny topór oparty na sile

Ponieważ spotkanie z Fyrakkiem nie będzie testowane na Publicznym Serwerze Testowym, gracze będą prawdopodobnie musieli poczekać do rozpoczęcia najazdu i zdobycia broni, aby dowiedzieć się dokładnie, jakie są jej statystyki i umiejętności. Niezależnie od tego, Fyr’alath będzie pierwszym legendarnym dwuręcznym toporem opartym na sile, dodanym do gry od czasu przybycia Shadowmourne’a do Wrath of the Lich King prawie 14 lat temu.

Nagrody dla wszystkich graczy

Gracze, którzy nie potrafią używać dwuręcznych toporów, nadal będą mieli mnóstwo nagród do zdobycia podczas spotkania z Fyrakkiem w Guardians of the Dream. Ostatni boss upuszcza kilka przedmiotów kosmetycznych, Zwoje Konnego Smoka, które przekształcają Odnowionego Proto-Smoka w normalny wygląd lub Cienisty Płomień Fyrakka, a także Anu’relos, Przewodnik Płomieni – płonącą sowę, która jest pierwszym zwierzakiem niezdolnym do używania smoków korzystania z mechaniki wspinania się po smokach Dragonflight.

Źródło: www.bing.com