Odkryj nową kolekcję figurek WoW od McFarlane Toys!

Wejdź do fantastycznego świata Azeroth z nowymi figurkami w skali 1:12 od McFarlane Toys. Ta 15-elementowa kolekcja gromadzi największych bohaterów Azeroth, od orków i elfów po ludzi i nieumarłych.

Legendarni bohaterowie

Ta kolekcja zaprasza Cię do przeżycia ekscytujących przygód u boku legendarnych bohaterów. Każda figurka zawiera powszechne, rzadkie i epickie odmiany Twojego ulubionego typu bohatera. Niezależnie od tego, czy interesują Cię orki, elfy, ludzie czy nieumarli, w tej kolekcji znajdziesz to, czego szukasz.

Każdy bohater ma podstawkę ekspozycyjną i tajemniczą broń, która pomoże ci w zadaniu. Figurki te posiadają również wymienne elementy zbroi, dodatkową broń i dodatkowe części ciała, dzięki którym możesz dostosować swojego bohatera do własnych upodobań.

Obrona Azerothu

Dołącz do Przymierza i broń królestwa Azeroth! Minifigurki Elfiego Druida i Elfiego Złodzieja są gotowe do walki o sprawiedliwość za pomocą trzech broni, dwóch elementów zbroi i dodatkowej głowy. Ludzcy wojownicy i paladyni wyposażeni są w dwie części zbroi, dwie bronie, dodatkową rękę i tarczę, aby chronić świat przed wszelkimi zagrożeniami.

Jeśli wolisz dołączyć do Hordy, nie ma problemu! Wojownicy orków i szamani są gotowi do walki, mając dwie bronie, dwie części zbroi i dodatkową rękę. Nieumarli kapłani i czarnoksiężnicy również dołączają do walki z trzema rodzajami broni, dodatkową głową i ręką oraz dwoma elementami zbroi.

Wznieś się w przestworza

Jeśli wolisz stać z boku i oglądać walkę, możesz także polecieć ze smokami. Eksploruj krainy Azeroth z Czerwonym Highland Drake’em i Czarnym Proto-Drake’em lub Brązowym Proto-Drake’em i Blue Highland Drake’em. Te wspaniałe figurki smoków są wyposażone w podstawki ekspozycyjne umożliwiające uzyskanie imponujących efektów latania.

Nie przegap szansy na rozpoczęcie kolejnej wyprawy z figurkami McFarlane Toys World of Warcraft w skali 1:12, które można zamówić w przedsprzedaży na stronie mcfarlanetoys.com. Ceny wahają się od 29,99 dolarów do 359,88 dolarów, zapewniając opcje dla wszystkich fanów Azeroth.

Źródło: thepopinsider.com