Odkryj najnowsze wiadomości z World of Warcraft: Welcome Back Weekend, Cataclysm Classic i WoW Remix: Mists of Pandaria

W tym specjalnym wydaniu czekają na Ciebie najnowsze wiadomości z World of Warcraft: zapoznaj się z kolejną aktualizacją zawartości Dragonflight – Dark Heart, wybierz pomiędzy Worgenem a Goblinem w Cataclysm Classic: Welcome Back Weekend, odkryj ścieżkę odkryć w 3. fazie sezonu Discovery dzięki ulepszeniu Discoverer’s Delight, przeżyj ponownie epickie przygody dzięki zupełnie nowemu wydarzeniu – WoW Remix: Mists of Pandaria i wiele więcej!

Weekend powrotny: Cataclysm Classic™ bez subskrypcji

Od 9 do 13 maja Weekend Powrotów to szansa dla wszystkich graczy z nieaktywnym kontem World of Warcraft® na uzyskanie dostępu do darmowego PvP w światach progresji WoW Classic i grę postaciami z tych serwerów, bez subskrypcji i czasu gry do maja 13:00 czasu polskiego 2024 roku. Dołącz do znajomych i przeżyj nową przygodę w przedpremierowej łatce Cataclysm Classic i odkryj na nowo zmieniony Azeroth.

Premiera Cataclysm Classic zaplanowana jest na całym świecie na 20 maja 2024 r. o godzinie 15:00 czasu PDT. To nowe rozszerzenie będzie wymagało jedynie subskrypcji WoW® lub czasu gry. Dostępne są jednak opcjonalne pakiety, które wzbogacą Twoje wrażenia z gry.

Zawartość Dark Heart jest już dostępna

Zanurz się w najnowszym rozdziale Dragonflight, który zapowiada nadchodzące rozszerzenie – The War Within™, odkryj nowe zadania, zdobądź zestawy zbroi Dziedzictwa dla Draenei i Trolli, sześć nowych kolorów włosów dla Ludzi z Kul Tiras i wiele więcej.

Remiks World of Warcraft: Mists of Pandaria

Przeżyj ponownie epickie przygody rozszerzenia Mists of Pandaria dzięki zupełnie nowemu wydarzeniu – WoW Remix: Mists of Pandaria. Przyspiesz swoje postępy, dostosuj swoje przedmioty i rozpocznij nowe zadania, lochy i najazdy. Nie jest konieczny zakup dodatku, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu wymagana będzie jedynie subskrypcja WoW lub czas gry.

Odkryj przyjemność odkrywcy

Ciesz się rozkoszą odkrywcy w fazie 3 sezonu odkryć. Zdobądź przyspieszone zdobywanie doświadczenia i ulegnij pokusie tworzenia i rozwijania nowych postaci.

Sklep WoW Classic jest już otwarty i oferuje różnorodne przedmioty do Twojej kolekcji. Nie przegap okazji, aby dodać wierzchowce, zwierzaki i zabawki do swojego ekwipunku. Odwiedź sklep Battle.net w grze, aby dowiedzieć się więcej.

Nowa krótka historia Warcrafta: „Tchnienie ostrzeżenia”

Zanurz się w nowym opowiadaniu o Warcraft, w którym Alleria Windrunner wykonuje mroczną misję o niepewnych konsekwencjach dla Azeroth. Odkryj jego więzi z rodziną i wyzwania, jakie na niego czekają w tej poetyckiej historii.

Źródło: www.wowhead.com