Odkryj klasyczny sezon odkryć World of Warcraft

World of Warcraft Classic Plus: Wyjaśnienie Sezonu Odkryć

Blizzard ogłosił, że dodatek Cataclysm zostanie dodany do World of Warcraft: Classic, co wywołało mieszane reakcje. Lepiej jednak przyjęto ujawnienie nowego, ciągle zmieniającego się wydarzenia sezonowego. Dowiedzmy się, co do tej pory ujawniono na temat World of Warcraft Classic: Season of Discovery.

Wyjątkowe przeżycie

Sezon Odkryć to wyjątkowe doświadczenie zaprojektowane przez Blizzarda, aby wprowadzić świeży sezonowy akcent do WoW Classic. Rozpocznie się od podstawowego poziomu 25. Po osiągnięciu tego poziomu gracze będą mogli odblokować Runy i Rzeźbienie Run, co pozwoli im całkowicie zmienić rozgrywkę danej klasy.

Magowie będą mogli zostać uzdrowicielami; Czarnoksiężnicy i Złodzieje mogą stać się czołgami; będzie mnóstwo kombinacji. Gracze będą mogli następnie wykorzystać te wyjątkowo zmodyfikowane klasy do stawienia czoła interesującej zawartości końcowej, zaczynając od 10-osobowego rajdu na Blackfathom Deeps.

Zawartość i aktualizacje gry końcowej

Ten najazd zaoferuje zupełnie nowe doświadczenia, z przeprojektowanymi walkami z bossami, nową mechaniką i nagrodami. Niedługo potem maksymalny poziom zostanie zwiększony o kilka poziomów i wprowadzona zostanie nowa zawartość końcowa. Cykl ten będzie się powtarzał do końca sezonu.

Te ciągłe, przyrostowe aktualizacje pomogą zachować świeżość, nowe poziomy do osiągnięcia i nową zawartość do regularnego odkrywania, co jest fantastyczne!

Wniosek

To wszystkie informacje, jakie mamy do tej pory na temat Sezonu Odkryć w World of Warcraft Classic. Gdy tylko będą dostępne, koniecznie zapoznaj się z naszymi przewodnikami w The Escapist!

Źródło: www.escapistmagazine.com