Odkryj harmonogram najazdów przebudzonych przez Dragonflight w World of Warcraft

Przebudzone Raidy są głównym dodatkiem do końca zawartości Dragonflight w World of Warcraft. Te najazdy są ulepszoną wersją poprzednich najazdów z obecnego rozszerzenia, z trudniejszymi bossami i ekskluzywnymi nagrodami.

Czym są naloty przebudzone?

Przebudzone najazdy to ulepszone najazdy, które zwiększają trudność każdego bossa, a jednocześnie zapewniają graczom ekskluzywne nagrody oprócz tradycyjnych łupów.

Zwiększoną trudność tych najazdów można zauważyć dzięki premii zwanej „Przebudzonym najazdem” przyznawanej wrogom. Poziom przedmiotów zdobytych od bossów wzrasta w miarę postępów w najazdach.

Po ukończeniu LFR i normalnych rajdów bossowie wydają się mieć wyższy poziom przedmiotów w bieżącym sezonie.

Jaki jest harmonogram najazdów przebudzonych?

Nie wszystkie naloty budzą się w tym samym czasie, ale następuje cotygodniowa rotacja. Oto harmonogram najazdów Przebudzonych na czwarty sezon Dragonflight:

Aby znaleźć lokalizację Przebudzonych Sprzedawców Raidów, udaj się na wschód od Valdrakken pod współrzędne 74, 45. Znajdziesz tam listę sprzedawców oferujących różne rodzaje sprzętu w zamian za różne waluty.

Gdzie znaleźć sprzedawców Przebudzonych Raidów?

W centrum Parting Glass znajdziesz pierwszych trzech sprzedawców, którzy wymienią sprzęt na Starożytne sztabki z brązu. Każdy element będzie wymagał dwóch Starożytnych sztab z brązu, zdobywanych raz w tygodniu.

Jako oddany gracz będziesz mógł zdobyć tyle łupów, ile chcesz. Kosmetyki możesz także kupić u Mirioszina w zamian za Starożytne sztaby brązu.

Sprzedawca Z Przebudzonym Kamienia Czasu oferuje jedynie wybrany przez Ciebie element zestawu w zamian za Przebudzony Kamień Czasu, zdobyty po pokonaniu dowolnego końcowego bossa w najeździe Przebudzonych.

Jeśli chodzi o sprzedawcę Przebudzonego Znaku Mistrzostwa, oferuje on heroiczny sprzęt PvE w zamian za Przebudzony Znak Mistrzostwa.

Źródło: www.thegamer.com