Odkryj Erupcję Czarnej Skały: nowe wydarzenie PvP w World of Warcraft

Erupcja czarnej skały: wszystko, co musisz wiedzieć

World of Warcraft: Season of Discovery wkrótce wkracza w końcową fazę, a gracze mają mnóstwo nowej zawartości. Jednym z nich jest Blackrock Eruption. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Kontekst wydarzenia

Pierwszym wydarzeniem była Bitwa o Ashenvale, aktywność PvPvE, która została bardzo dobrze przyjęta przez społeczność. Następnie przyszedł Krwawy Księżyc w fazie 2, wydarzenie PvP, które napotkało pewne problemy, ale zostało ogólnie dobrze przyjęte. Niestety, w fazie 3 zwykłe skupienie się na PvP zostało zastąpione PvE Nightmare Incursions, co spotkało się z niezwykle negatywną reakcją fanów.

Wydarzenie związane z erupcją Czarnej Skały

Wydarzenie Blackrock Eruption będzie odbywać się co dwie godziny, począwszy od północy. Gracze udadzą się do Searing Gorge i do wnętrza Blackrock Mountain, aby wziąć udział w walce PvP. W Thorium Point można znaleźć nowe codzienne zadania, a za zabitych w górach przysługuje duża premia do honoru.

To wydarzenie wydaje się być znacznie spokojniejsze niż poprzednie. Został zaprojektowany, aby zachęcić graczy PvP na całym świecie do walki w tym samym miejscu, zachęcając ich dodatkowymi nagrodami i obietnicą bardziej żywych i ekscytujących spotkań.

Oczekuje się, że po początkowym rozmieszczeniu wydarzenie zostanie rozszerzone na sąsiednie Płonące Stepy. To, czy w tym samym czasie zostaną dodane dodatkowe nagrody lub zachęty, pozostaje do potwierdzenia przez dewelopera.

Zyski reputacji w przypadku Erupcji Czarnej Skały

Jednym z głównych powodów, dla których warto wziąć udział w wydarzeniu, poza samą zabawą, jest zdobycie reputacji na koniec gry. Erupcje Blackrock będą nagradzać reputację u Bractwa Thorium i Hydraxian Water Lords. W przypadku tego ostatniego istnieje możliwość zakupu imponującej bibelotu odporności na ogień o reputacji Exalted, który powinien okazać się bardzo przydatny w Stopionym Sercu.

Dodatkowo w ramach wydarzenia zostaną nagrodzone złote monety, co jest kolejnym powodem, aby się zaangażować. Planuje się, że będzie działać przez całą fazę 4 Sezonu Odkryć i nie ma jeszcze żadnych informacji na temat tego, co wydarzy się w grze później.

Źródło: www.bing.com