Odkryj ekran logowania The War Within: mieszane reakcje!

Odkrywanie ekranu logowania The War Within w World of Warcraft

Gracze World of Warcraft oficjalnie odkryli ekran logowania do The War Within. Chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie zaimplementowane w wersji beta i może ulec zmianom przed premierą, gracze World of Warcraft mają teraz podgląd tego, co prawdopodobnie zobaczą po zalogowaniu się podczas The War Within.

Za każdym razem, gdy gracze logują się do World of Warcraft przez około dwa lata, dostępne jest rozszerzenie, wita ich unikalny ekran logowania. Ten prosty fakt ugruntował pozycję wszystkich tych ekranów jako jednych z najbardziej rozpoznawalnych obrazów w historii World of Warcraft.

Recenzje fanów dotyczące nowego ekranu logowania w The War Within

Ten nowy ekran logowania The War Within łamie pewne tradycje z poprzednich rozszerzeń World of Warcraft. Co drugi ekran logowania zawiera drzwi, łuk lub inną podobną konstrukcję. Chociaż pierścień architektury lądowej wygląda trochę jak drzwi, nie wydaje się być obecną lokalizacją w grze, jak wszyscy jego poprzednicy.

Jak dotąd opinie fanów na temat nowego ekranu logowania były mieszane. Wielu graczy docenia jego prostotę i wierzy, że ekran pozwoli na spójny motyw przewodni całej sagi Worldsoul w World of Warcraft.

To powiedziawszy, wielu graczy jest niezadowolonych z nowego ekranu logowania w The War Within w obecnym kształcie. Fani uważają, że jest to dość proste i nie przyciąga wzroku tak jak poprzednie ekrany logowania. Podobnie jest im smutno, że tradycja bram ustanowiona przez ostatnie dwie dekady World of Warcraft zdaje się dobiegać końca w tym rozszerzeniu.

Źródło: gamerant.com