Odkryj dodatek Archon do WoW: rewolucja w analizie wydajności w grze!

Jesteśmy podekscytowani możliwością wcześniejszego dostępu do dodatku Archon Tooltip! To jest funkcja, nad którą pracowaliśmy – nasz dodatek do gry! Ta wczesna wersja jest dostępna tylko dla członków Alchemical Society na Patreonie i jest obecnie dostępna tylko w Sezonie Odkryć. Planujemy rozszerzyć go na inne gry WoW i uczynić go szerzej dostępnym po kilku testach alfa!

Co robi dodatek?

W tej chwili wyświetla statystyki postaci, punkty All Star i światowe rankingi w grze. Działa to również z podpowiedziami po najechaniu myszką:

Klikając z klawiszem Shift nazwy w grach, możesz zobaczyć postęp i średni procent najlepszych wyników dla każdej specyfikacji, w którą grają:

Działa to również z oknem gildii, a przytrzymanie Shift również powoduje rozwinięcie informacji.

Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby otworzyć menu i uzyskać opcję „Kopiuj adres URL WCL”, aby łatwiej sprawdzić stronę postaci w witrynie i uzyskać więcej szczegółów.

Jak to zainstalować?

Pobierz jednego z naszych klientów do przesyłania. Jeśli jesteś członkiem Alchemical Society, będziesz mógł zobaczyć przełącznik umożliwiający zainstalowanie dodatku do postaci podpowiedzi.

Po wybraniu Vanilla z rozwijanego menu, wyświetli się zakładka Addon. Włącz opcję „Zainstaluj dodatek do postaci podpowiedzi i automatycznie go aktualizuj”, a my automatycznie wybierzemy Twoje dane na podstawie Twoich postaci, ale możesz dodać ich więcej.

Dzięki temu dowiesz się również, kiedy dane były ostatnio aktualizowane i kiedy odbędzie się następna aktualizacja. Dopóki klient jest uruchomiony, będzie automatycznie aktualizował dane, jeśli będzie to możliwe.

Potencjalne przyszłe funkcje

Mamy kilka pomysłów na przyszłe funkcje, które też chcielibyśmy wprowadzić! Ten krok otwiera przed nami wiele możliwości i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak daleko możemy go posunąć.
– Połączenie znaków głównych/alternatywnych
– Więcej opcji dostosowywania
– Pokaż tweet postępu/gildii
– Informacje o rekrutacji
– I wiele innych !

Często zadawane pytania

Jak długo będzie trwał ten wcześniejszy dostęp? Chociaż nie znamy dokładnej daty, pracujemy nad jak najszybszym rozszerzeniem wersji na inne gry, a także pracujemy nad wszelkimi błędami, które możemy znaleźć we wczesnym dostępie.

Dlaczego publikujesz dodatek? Było to na naszej liście rzeczy do zrobienia od jakiegoś czasu, zwłaszcza że społeczność wielokrotnie o to prosiła i próbowała zrobić to samodzielnie, „skapując” naszą witrynę lub nadużywając naszego API. Nie jest to opłacalny sposób na bycie na bieżąco, a próba zapobiegania temu kosztowała nas dużo pieniędzy. Robimy to sami, ponieważ jest to jedyny możliwy sposób dostarczenia wszystkich tych danych i mamy nadzieję, że w przyszłości udostępni to jeszcze więcej funkcji dodatków w grze.

Źródło: www.wowhead.com