Odkryj Cataclysm Classic, długo oczekiwany powrót Deathwinga do World of Warcraft

Ziemia drży w oczekiwaniu na ponowne pojawienie się Deathwinga w Cataclysm Classic. Odrodzenie rozszerzenia World of Warcraft, które dosłownie zmieniło świat, jest teraz dostępne w zamkniętej becie. Możesz teraz doświadczyć całej zabawy związanej z apokalipsą napędzaną smokami, rejestrując się na portalu Blizzard. Cataclysm był ogromnym rozszerzeniem i najbardziej monumentalnym przedsięwzięciem w WoW. Cały główny świat został przebudowany pod kątem nowych historii, zadań, lokalizacji i nie tylko. W rozszerzeniu wprowadzono także grywalne rasy Worgenów i Goblinów, umiejętność Archeology oraz transmog. Możliwość zmiany wyglądu sprzętu nadal jest jedną z najważniejszych funkcji dla graczy dbających o styl.

Oczekiwany powrót Deathwinga w Cataclysm Classic

Od premiery World of Warcraft Classic w 2019 roku przedmiotem ciekawości jest obsługa przyszłych rozszerzeń. Teraz, po Burning Crusade, wiemy, że dodana zostanie nowa zawartość. Jednakże początek Deathwinga pozostaje punktem zwrotnym w historii WoW-a.

Dla wielu graczy powrót do podstaw

Dla wielu World of Warcraft Classic oznaczało powrót do starszego Azeroth. Kiedy w 2010 roku wydano Cataclysm, ponowne wykonywanie starych zadań lub odwiedzanie wcześniejszych wersji gry stało się niemożliwe.Globalny szał Deathwinga zmienił nie tylko krajobraz, ale także spowodował największą zmianę pojedynczego silnika w WoW. Najbardziej widoczną zmianą była kradzież. Gracze mogli latać w Blasted Lands i Northrend, ale w głównej grze byli na ziemi. Cataclysm dodał lot do starego świata, wprowadzając jednocześnie strefy takie jak Gilneas i Uldum.

Przyszłość World of Warcraft z Cataclysm Classic

Jaka jest zatem przyszłość World of Warcraft? Kiedy przygotowujemy się do ponownego stawienia czoła płomieniom Deathwinga, może się to wydawać trochę dziwne. Ta zawartość jest nadal dostępna w aktualnym World of Warcraft. To prawda, to samo dotyczy zawartości Burning Crusade i Wrath of the Lich King, więc nie jest to całkowicie nienormalne. Atrakcyjność tej klasycznej wersji polega na tym, że gra jest taka sama jak w 2010 roku. Chociaż w obecnej grze nadal możesz korzystać z tej zawartości narracyjnej, gra nie działa już tak jak kiedyś.

Jeśli jednak nie chcesz iść do przodu z dodatkami, stary, dobry klasyk jest nadal dostępny. Rozpoczęła się kolejna faza Sezonu Odkryć i nowy tryb Hardkor. A jeśli nie czujesz nostalgii, Wewnętrzna Wojna wyłania się tuż nad (poniżej?) horyzontu. Premiera Cataclysm Classic zaplanowana jest na 31 sierpnia 2024 r. lub wcześniej.

Źródło: www.destructoid.com