Odkryj Bel’ameth, nową stolicę Nocnych Elfów w WoW Dragonflight

Odkryj nowy dom Nocnych Elfów w World of Warcraft Patch 10.2.5: Bel’ameth, nowa stolica Nocnych Elfów w Dragonflight

Co to jest Bel’ameth?

Bel’ameth to nowa stolica Nocnych Elfów, położona obok Równin Ohn’ahran, jednego z czterech pierwotnych obszarów Smoczych Wysp. Można go znaleźć w Szmaragdowym Śnie, pod nowym Drzewem Świata. Będzie funkcjonować tak samo, jak każda inna stolica, z portalami, skrzynkami pocztowymi i wszystkimi innymi ciekawymi miejscami, a także będzie połączona z resztą Azeroth.

Ciekawe miejsca w Bel’ameth

Możesz eksplorować Bel’ameth w aktualizacji 10.2.5. Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment Arlithrien Lodge Port Bel’ameth i Wieża Strażnicza Wieczornego Upadku (prowadzi do Feralas) Wieża Strażnicza Zmierzchu (nadzieja dla mrocznych strażników, Rycerzy Śmierci, Łowców Demonów i magów Shen’dralar)

Jak dojechać do Bel’ameth

Aby eksplorować Bel’ameth, musisz ukończyć główną kampanię w aktualizacji Dragonflight Patch 10.2. Oznacza to, że musisz ukończyć historię od początku do końca i dopiero wtedy będziesz mógł odnaleźć Bel’ametha pod Amidrassilem. Naturalnie, aby się tam dostać, możesz użyć swojego smoka Jeźdźca Smoków, a gdy już zajmiesz punkt lotu, możesz go także użyć, aby dotrzeć do miasta. Poza tym powinno być połączone portalami z innymi miastami centralnymi, a Magowie powinni móc nauczyć się tworzyć portale do tego magicznego miasta.

Źródło: www.bing.com