Odkryj Battle Aces: nowy RTS dostępny dla wszystkich!

Podczas Summer Game Fest 2024 zaprezentowano nową grę strategiczną czasu rzeczywistego i pierwszy tytuł studia Uncapped Games, która wydaje się być bardzo przystępna nawet dla nowicjuszy w gatunku RTS. Nazywa się Battle Aces i została zaprezentowana w wyjątkowo fajnym animowanym zwiastunie przedstawiającym niektóre postacie oraz mnóstwo szybkich walk psów i strzelanin. Następnie rzuciliśmy okiem na rozgrywkę i uzyskaliśmy dodatkowe szczegóły od Davida Kima, starszego dyrektora gry w Uncapped Games.

Battle Aces: RTS dla każdego

Na scenie Kim wyjaśnia, że ​​Battle Aces ma być „grą RTS dla każdego”, niezależnie od poziomu doświadczenia z tym gatunkiem. „To propozycja zarówno dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z RTS, jak i dla weteranów RTS” – mówi Kim. „Naprawdę chcemy zapewnić każdemu podstawową zabawę związaną z RTS, podobnie jak gry takie jak World of Warcraft dla gier MMO czy Hearthstone dla gier karcianych. »

Kim opisuje Battle Aces jako „szybką, opartą na strategii grę, w której armia kontra armia”. Będzie wykorzystywać „talie jednostek”, aby umożliwić graczom określenie sposobu gry i eksperymentowanie z „niezliczoną liczbą” różnych strategii.

„Chcemy wyeliminować jak najwięcej żmudnego klikania wymaganego do gry w RTS, tak aby gracze tej gry doświadczyli jedynie zabawnych chwil związanych z grą RTS” – dodaje Kim.

Kolejne kroki dla Battle Aces

Obecnie nie ma oficjalnej daty premiery Battle Aces, ale według oficjalnej strony internetowej gra będzie darmowa po premierze na Steamie. Jeśli chcesz to wypróbować, zamknięta wersja beta rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu i możesz zarejestrować się już teraz.

Nasze praktyki podczas Summer Game Fest 2024 pomogą Ci nadążać za wszystkimi prezentacjami gier wideo, które będą miały miejsce dzisiaj i w przyszłości.

Źródło: www.bing.com