Odkryj Battle Aces: nowy RTS dostępny dla każdego!

Zupełnie nowa gra strategiczna czasu rzeczywistego, pierwszy tytuł studia Uncapped Games, została zaprezentowana podczas Summer Game Fest 2024 i wydaje się być bardzo przystępna nawet dla nowicjuszy w świecie gier strategicznych czasu rzeczywistego. Zatytułowany Battle Aces, został zaprezentowany z wyjątkowym animowanym zwiastunem przedstawiającym niektóre postacie oraz liczne szybkie i intensywne walki powietrzne. Następnie obejrzeliśmy prezentację rozgrywki i kilka dodatkowych szczegółów podanych przez Davida Kima, starszego dyrektora gry w Uncapped Games.

Gra strategiczna dla wszystkich graczy

Na scenie Kim wyjaśnia, że ​​Battle Aces ma być „grą strategiczną czasu rzeczywistego dla każdego”, niezależnie od jego doświadczenia w tym gatunku. „Jest skierowana do graczy, którzy nie mają jeszcze doświadczenia z grami strategicznymi czasu rzeczywistego, a także do weteranów tego gatunku” – mówi Kim. „Naprawdę chcemy zapewnić każdemu podstawową zabawę związaną z grami strategicznymi czasu rzeczywistego, podobnie jak gry takie jak World of Warcraft dla gier MMO lub Hearthstone dla gier karcianych. »

Kim opisuje Battle Aces jako „intensywną grę akcji typu armia na armię, z dużym naciskiem na strategię”. Będzie wykorzystywać „talie jednostek”, aby umożliwić graczom określenie sposobu gry i eksperymentowanie z „niezliczoną liczbą” różnych strategii. „Chcemy w jak największym stopniu wyeliminować żmudne klikanie wymagane do gry w RTS, tak aby gracze tej gry doświadczyli jedynie zabawnych chwil związanych z grą strategiczną czasu rzeczywistego” – dodaje Kim.

Dostępne w wersji darmowej

Obecnie nie ma oficjalnej daty premiery Battle Aces, ale według oficjalnej strony internetowej gra będzie darmowa po premierze na platformie Steam. Jeśli chcesz to wypróbować, zamknięta wersja beta rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu i możesz zarejestrować się już teraz. Nasz przydatny harmonogram Summer Game Fest 2024 pomoże Ci śledzić wszystkie prezentacje gier wideo odbywające się dzisiaj i później.

Źródło: www.bing.com