Odkryj Battle Aces, nową grę strategiczną czasu rzeczywistego z 2024 roku!

Zupełnie nowa gra strategiczna czasu rzeczywistego i pierwszy tytuł studia Uncapped Games zostały zaprezentowane podczas Summer Game Fest 2024 i zapowiadają się bardzo przystępnie, nawet dla nowicjuszy w grach RTS. Nazywa się Battle Aces i została zaprezentowana wraz z wyjątkowo fajnym animowanym zwiastunem przedstawiającym niektóre postacie oraz mnóstwem powietrznych walk powietrznych i szybkich strzelanin. Następnie otrzymaliśmy także opis rozgrywki i kilka dodatkowych szczegółów od Davida Kima, starszego dyrektora gry w Uncapped Games.

Dostępność asów bojowych

Kim wyjaśnia, że ​​Battle Aces ma być „grą RTS dla każdego”, niezależnie od jego doświadczenia w tym gatunku. „Jest przeznaczona dla graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z RTS, a także dla weteranów gatunku RTS” – mówi Kim. „Naprawdę chcemy zapewnić każdemu podstawową zabawę związaną z RTS, podobnie jak gry takie jak World of Warcraft dla MMO lub Hearthstone dla gier karcianych. Kim opisuje Battle Aces jako „intensywną grę akcji typu armia na armię, z dużym naciskiem na strategię”. » Będzie wykorzystywać „talie jednostek”, aby umożliwić graczom określenie sposobu gry i eksperymentowanie z „niezliczoną liczbą” różnych strategii.

Zoptymalizowana dostępność

„Chcemy w jak największym stopniu wyeliminować żmudne klikanie wymagane do gry w RTS, tak aby gracze tej gry doświadczyli jedynie zabawnych części gry RTS” – dodaje Kim. Obecnie nie ma oficjalnej daty premiery Battle Aces, ale jak podano na oficjalnej stronie internetowej, gra będzie darmowa po premierze na platformie Steam. Jeśli chcesz to wypróbować, zamknięta wersja beta rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu i możesz zarejestrować się już teraz.

Będziemy Cię informować o wszystkich wypełnionych po brzegi prezentacjach gier wideo, które odbędą się dzisiaj i w przyszłości, dzięki naszemu poręcznemu kalendarzowi Summer Game Fest 2024.

Źródło: www.bing.com