Odkryj Battle Aces: nową grę strategiczną czasu rzeczywistego od Uncapped Games!

Przedstawiamy zupełnie nową grę strategiczną czasu rzeczywistego i pierwszy tytuł studia Uncapped Games zaprezentowany podczas Summer Game Fest 2024. Jest to Battle Aces, który zapowiada się przystępnie nawet dla początkujących graczy RTS. Wszystkie informacje zostały ujawnione w wyjątkowo fajnym animowanym zwiastunie przedstawiającym niektóre postacie oraz mnóstwo szybkich walk powietrznych i strzelanin. Następnie obejrzeliśmy prezentację rozgrywki i dodatkowe szczegóły od Davida Kima, starszego dyrektora gry w Uncapped Games.

Gra strategiczna dla każdego

Kim wyjaśnia, że ​​Battle Aces ma być „grą strategiczną czasu rzeczywistego dla każdego”, niezależnie od poziomu doświadczenia w tym gatunku. „To gra dla graczy, którzy nie mają doświadczenia z RTS-ami, a także dla weteranów tego gatunku” – mówi Kim. „Naprawdę chcemy udostępnić wszystkim podstawową zabawę związaną z RTS, podobnie jak gry takie jak World of Warcraft dla MMO lub Hearthstone dla gier karcianych. »

Kim opisuje Battle Aces jako „intensywną grę akcji typu armia na armię, z dużym naciskiem na strategię”. Będzie wykorzystywać „talie jednostek”, aby umożliwić graczom określenie sposobu gry i eksperymentowanie z „niezliczoną liczbą” różnych strategii. „Chcemy wyeliminować jak najwięcej żmudnego klikania wymaganego do gry w RTS, tak aby gracze tej gry doświadczyli jedynie zabawnych części gry RTS” – dodaje Kim.

Już wkrótce w wersji beta

Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery Battle Aces, ale jak podano na oficjalnej stronie, w grę będzie można grać za darmo po premierze na platformie Steam. Jeśli chcesz to przetestować, zamknięta wersja beta rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu i możesz zarejestrować się już teraz.

Sprawdź nasz przydatny harmonogram Summer Game Fest 2024, aby być na bieżąco ze wszystkimi prezentacjami gier, które mają miejsce dzisiaj i później. Cotygodniowe podsumowania, historie ulubionych społeczności i nie tylko.

Źródło: www.bing.com