Odkryj aktualizację Dark Heart do World of Warcraft: wydaną 7 maja!

Aktualizacja World of Warcraft Dark Heart zbliża się wielkimi krokami. Ta aktualizacja, zaplanowana na 7 maja, wprowadza prolog do rozszerzenia The War Within, nowy tradycyjny pancerz i wiele innych elementów gry MMORPG. Khadgar wezwie graczy do Dalaranu w prologowym zadaniu The War Within, aby pomóc im zbadać postać zwaną Zwiastunem, która posiada potężny artefakt zwany Mrocznym Sercem. Alleria Windrunner będzie Ci towarzyszyć w tej przygodzie.

Nowe wydarzenie Heirloom Armor i WoW Remix

Gracze na poziomie 50 i wyższym będą mogli zdobyć pamiątkowe zbroje Dranei i Trolli po wprowadzeniu aktualizacji World of Warcraft. W każdym zestawie znajdują się elementy na ramiona, plecy, klatkę piersiową, nadgarstki, dłonie, talię, nogi, stopy i głowę.

Remiks WoW: Mists of Pandaria rozpocznie się 16 maja. To ograniczone czasowo wydarzenie pozwala graczom przeżyć cały dodatek Mists of Pandaria w przyspieszonym tempie. Wszystkie łupy zostały całkowicie przebudowane i dodano nowe, potężne efekty.

Mistrzostwa Świata w Arenie i nagrody w grze

Jako dodatkowy bonus, jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Arenie, dając najlepszym graczom możliwość rywalizacji o część puli nagród o wartości 300 000 dolarów. Zobacz, jak najwięksi mistrzowie rywalizują o tę kuszącą nagrodę w uniwersum World of Warcraft.

Źródło: www.bing.com