Odkryj 10 ukrytych sekretów World of Warcraft: Dragonflight

Niesamowite pisanki z World of Warcraft: Dragonflight

World of Warcraft: Dragonflight oferuje rozległy, otwarty świat pełen niespodzianek. Mając obszar porównywalny z Kalimdorem, ale ze znacznie mniejszą gęstością zadań, twórcy musieli wypełnić dużą lukę. Pomimo tego zniechęcającego wyzwania, dodatek jest pełen szczegółów i życia, szczególnie na Smoczych Wyspach. Odkryjmy razem niektóre z niesamowitych pisanek, które pojawiły się od premiery Dragonflight.

Odkrycia, których nie można przegapić

#1 Wojny o dziką przyrodę
Winiety tego typu można spotkać wszędzie, jednak to właśnie nad rzeczką w Lazurowym Przęśle napięcie jest najbardziej wyczuwalne. Trwa bitwa pomiędzy spragnionymi wolności i szybkości ottukami, a bobrami kolczastymi, które wolą nie spieszyć się.

#2 AF Kay
Gracze w Hearthstone rozpoznają tego roztargnionego maga, który ma tendencję do opuszczania walk, ponieważ rozpraszają go przywoływane smakołyki. Pomimo swojej bezmyślności znajduje jednak czas na zrobienie małego mapowania.

#3 Skaczący hipopotam
Ta zaskakująca bestia rzeczna jest prawdziwą atrakcją samą w sobie. Gracze mogą zobaczyć, jak wskakuje do rzeki, wypływa i nurkuje z powrotem. Spektakl, który bawi i wzrusza jednocześnie.

#4 Opalanie się
Ta spokojna osoba wydaje się doskonale czuć się swobodnie ze swoim ręcznikiem, okularami przeciwsłonecznymi… i tajemniczym przedmiotem w ustach. Czy to może być miejsce zbrodni?

#5 Walka z Ottukiem
Gracze mogli zauważyć te gotowe do walki ottuki, ale ich wyszkolenie może wydawać się wątpliwe. Miejmy nadzieję, że tym zabawnym stworzeniom nie stanie się żadna krzywda.

#6 Conflago niebinarny alchemik
Alchemicy mogli regularnie spotykać tę osobę zmieniającą kształt, nie zauważając jej prawdziwej tożsamości.

#7 Firewing, kaczka pływająca w lawie
Ta kaczka wydaje się czerpać przyjemność z lawy. Czy jest hybrydą czarnego smoka, czy po prostu fanem gorących kąpieli?

# 8 Kieł, klapa, ogień… rekin?
Ten posąg może oferować graczom ciekawe wzmocnienia, ale jego zasady pozostają niejasne. Aby jak najlepiej wykorzystać tę interakcję, zapoznaj się z przewodnikiem.

#9 Latarnia motylkowa
W pobliżu Akademii Algeth’ar znajduje się specjalna latarnia przyciągająca do gracza motyle. Doświadczenie, którego nie można przegapić dla miłośników wirtualnych zwierząt.

# 10 Jastrzębia mamo
Czujna matka jastrzębia czuwa nad młodymi kaczątkami. Wzruszająca scena, którą warto obserwować.

I wiele innych pisanek ukrytych jest w zakątkach Dragonflight. Ile więc odkryłeś podczas swojej podróży?

Źródło: www.bing.com