Odkrycie przez fanów kultowego Easter Egga w World of Warcraft

Wielkie zamieszanie dla fanów World of Warcraft! Niektórzy gracze odkryli jajko wielkanocne, w którym duch Groma Hellscreama może pojawić się za pomocą nowego topora Gorehowl. Aby jednak aktywować tę jajko wielkanocne, gracze muszą spełnić określony zestaw warunków.

Gorehowl, legendarny topór

Gorehowl to legendarny topór używany przez Groma Hellscreama, byłego przywódcę klanu Wojennej Pieśni, a następnie przez jego syna Garrosha aż do śmierci. W patchu 10.1.5, Fractures in Time, Grom pojawił się jako boss w mega-lochu Dawn of the Infinite, gdzie gracze mogli zdobyć wersję Gorehowl w wysokiej rozdzielczości.

Może pojawić się duch Groma Hellscreama

Teraz niektórzy szczęśliwcy, którzy zebrali tę kultową broń, odkryli jajko wielkanocne. Jeśli gracze mają na wyposażeniu Gorehowl, Potęgę Wodza Wojennego lub w swoich torbach, duch Groma Hellscreama czasami pojawi się i przywita ich postać. Jednakże, aby tak się stało, gracze muszą być Orkami lub Orkami Mag’har i muszą należeć do klanu Wojennej Pieśni w ramach zadania World of Warcraft Orc Legacy Armor.

Tajemnicze jajko wielkanocne

Wydaje się, że duch legendarnej postaci z World of Warcraft może pojawić się wszędzie, a wyzwalacz wydaje się działać losowo. Wydaje się, że transmogryfikacja Gorehowla w istniejącą broń również działa, podobnie jak Artefakty Legionu mogą wywołać ich specjalne interakcje. Mogą istnieć inne warunki wstępne lub czynniki odgrywające rolę w tworzeniu tego jajka wielkanocnego, ale jeśli istnieją, nie zostały jeszcze odkryte.

Fani byli, co zrozumiałe, podekscytowani odkryciem tego Easter Egga. Grom jest jedną z najpopularniejszych postaci orków w Warcraft i naśladowanie go jest powodem, dla którego wielu graczy zdecydowało się zagrać w Arms Warriors. Dzięki nowemu skokowi rajdowemu Siege of Orgrimmar w World of Warcraft i Gorehowl gracze mogą teraz łatwo i bez większych trudności przebierać swoje postacie za Hellscream.

Kolejne niespodzianki w World of Warcraft

To dobry moment, aby zostać fanem toporów w World of Warcraft. Aktualizacja 10.2, Strażnicy Snu, dodaje Fyr’alath, Render Snu, legendarną broń dwuręczną upuszczoną przez Fyrakka podczas nalotu Amidrassil, Nadzieja Snu. Ta nowa broń o płomieniach będzie niezbędna dla Wojowników, Rycerzy Śmierci i Paladynów. Chociaż dokładne statystyki tej broni ani sposób jej zdobycia nie są jeszcze znane, gracze mogą spodziewać się zdobycia tego legendarnego topora już za kilka miesięcy, kiedy dostępna będzie kolejna aktualizacja zawartości WoW.

World of Warcraft jest obecnie dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com