Odkrycie nowego Easter Egga w fabule WoW: The War Within

Odkrycie ciekawego easter Egga w World of Warcraft

Fan WoW-a odkrył niedawno jajko wielkanocne, które ujawnia informacje na temat fabuły gry i fabuły nadchodzącego dodatku, The War Within.

Wygląda na to, że to odkrycie daje wgląd w fabułę rozszerzenia, wskazując na elementy historii World of Warcraft, które można będzie bliżej zbadać w następnej aktualizacji gry.

Anegdoty z fabuły The War Within

Aby odkryć to słynne jajko wielkanocne, udaj się do Silithus. Będziesz wtedy musiał wyposażyć się w określone przedmioty, aby następnie udać się na środek pustyni, aby spotkać Pustelnika Zmierzchu.

W zależności od broni, którą nosisz, Pustelnik odkryje różne historie. Wyposaż się w miecz Gorridar lub Seetheras, aby usłyszeć jedną wersję, lub użyj tytanicznych sztyletów Taesavir lub M’thorus, aby odkryć inną historię. Wreszcie, uzbrój się w laskę Pustki Pieśni, aby uzyskać trzecią wersję, przerwaną przez enigmatyczną obecność niewidzialnej istoty.

Z tych historii możemy wywnioskować, że miecz przebity przez Sargerasa jest częścią większego planu i że postać Xal’atatha, Herolda Pustki, odegra ważną rolę w nadchodzącym spisku, prawdopodobnie w towarzystwie tajemniczych sojuszników.

Prosta ciekawostka czy kluczowa informacja?

Należy podkreślić, że chociaż te odkrycia są fascynujące dla fanów historii WoW, to są one jedynie jajkiem wielkanocnym. Mają one na celu wzbudzenie emocji przed premierą nowego dodatku, a nie dostarczanie kluczowych informacji o fabule. To nowe rozszerzenie jest częścią trylogii, która zostanie rozwinięta poprzez dwie inne duże aktualizacje: Midnight i The Last Titan.

Zachowajcie więc czujność, ponieważ seria rozszerzeń World Sould Saga obiecuje wnieść wiele zwrotów akcji do uniwersum World of Warcraft.

Źródło: www.bing.com