Odkrycie mrugnięcia okiem w World of Warcraft z kultową bronią

Fani World of Warcraft odkryli niedawno jajko wielkanocne przedstawiające ducha Groma Hellscreama, gdy używają nowego topora Gorehowl. Jednakże, aby uruchomić ten Easter Egg, gracze muszą spełnić pewne wymagania wstępne.

Easter Egg Groma Hellscreama i Gorehowla

Gorehowl to legendarny topór używany przez Groma Hellscreama, byłego przywódcę Klanu Wojennej Pieśni, a później przez jego syna Garrosha aż do śmierci. W aktualizacji 10.1.5 Fractures in Time Grom pojawił się jako boss w mega-lochu Dawn of the Infinite, gdzie gracze mogli zdobyć wersję Gorehowl w wysokiej rozdzielczości, w przeciwieństwie do starego modelu Prince’a.Malchezaar lub skorumpowany Garrosh w nalocie WoW Siege of Orgrimmar.

Teraz niektórzy szczęśliwcy, którzy zebrali tę kultową broń, odkryli jajko wielkanocne. Jeśli gracze mają na wyposażeniu Gorehowl, Potęgę Wodza Wojennego lub gdzieś w swoich torbach, duch Groma Hellscreama może od czasu do czasu pojawić się i powitać ich postać. Jednakże, aby tak się stało, gracze muszą być Orkiem lub Orkiem Mag’harem i muszą być lojalni wobec Wojennej Pieśni Klanu w ramach zadania Zbroja Dziedzictwa Orków w World of Warcraft.

Odkryj jajko wielkanocne

Duch legendarnej postaci z World of Warcraft może pozornie pojawić się w dowolnym miejscu, a jego aktywacja wydaje się odbywać się losowo. Wydaje się, że użycie Gorehowla jako transmogonu na istniejącej broni również działa, podobnie jak w przypadku artefaktów Legionu, które wciąż mogą wywoływać specjalne interakcje. Mogą istnieć również inne warunki wstępne lub czynniki związane z tym jajkiem wielkanocnym, ale jeśli istnieją, nie zostały jeszcze odkryte.

Podekscytowanie fanów

Fani byli oczywiście zachwyceni odkryciem tego Easter Egga. Grom jest jedną z najpopularniejszych postaci orków w Warcraft i jest powodem, dla którego wielu graczy zdecydowało się zagrać w Arms Warriors. Dzięki możliwości pominięcia nalotu Siege of Orgrimmar w World of Warcraft, oprócz Gorehowl, gracze mogą teraz z łatwością przebrać swoje postacie za Hellscream bez większych trudności.

To dobry moment, aby zostać fanem toporów w World of Warcraft. Aktualizacja 10.2, Strażnicy Snu, dodaje Fyr’alath, Render Snu – legendarną broń dwuręczną upuszczoną przez Fyrakka w nalocie Amidrassil, Nadzieja Snu. Ta nowa broń o płomieniach będzie niezbędna dla Wojowników, Rycerzy Śmierci i Paladynów. Chociaż dokładne statystyki tej broni ani sposób jej zdobycia nie są jeszcze znane, gracze będą mogli zdobyć ten legendarny topór za kilka miesięcy, gdy udostępniona zostanie kolejna aktualizacja zawartości WoW.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com