Odblokuj i pokonuj lochy w Warcraft Rumble

Wszystko o lochach w Warcraft Rumble

Lochy to jedna z najbardziej ekscytujących aktywności w Warcraft Rumble. Zapewniają trwałe ulepszenia dla Twojej armii i są świetnym sposobem na sprawdzenie swoich umiejętności. Tutaj dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tych słynnych lochach.

Jak działają lochy w Warcraft Rumble

Podobnie jak w World of Warcraft, lochy w Warcraft Rumble oferują grywalną zawartość, w której występują kultowi wrogowie i bossowie z ery klasycznej gry MMO. Wewnątrz możesz zorganizować swojego Lidera i oddział Minis, aby stawić czoła różnym grupom przerażających potworów. Ponadto, dzięki Reliktom wybranym przed rozpoczęciem lochu, będziesz mógł skorzystać z różnych bonusów, takich jak dodatkowe obrażenia w określonych warunkach lub ulepszenia swojego Lidera, które uzupełnią styl gry Twojej armii.

Lochy zmieniają się co tydzień i obejmują różne frakcje World of Warcraft. W związku z tą rotacją wybrany przez Ciebie Lider będzie się regularnie zmieniał, co zmusi Cię do adaptacji i nauki różnych typów armii.

Dodatkowo każdy loch składa się z trzech map, które musisz pokonać, aby osiągnąć zwycięstwo. Jeśli zostaniesz pokonany, będziesz musiał zacząć od początku. Ale pomimo tych wszystkich trudności, zdobędziesz ulepszenia dla swojej armii, w zależności od tego, z którym przywódcą ukończyłeś loch.

Odblokuj lochy w Warcraft Rumble

Aby odblokować lochy w Warcraft Rumble, po prostu zagraj w wielu klasycznych krajobrazach World of Warcraft. Po pokonaniu Raene Wolfrunner i zebraniu 30. Pieczęci, lochy zostaną odblokowane. Możesz rozpocząć lochy, przechodząc do zakładki „Wydarzenia” na dole strony głównej, a następnie wybierając zielony obszar Koloseum na następnym ekranie. Na razie w lochy można grać tylko w pojedynkę, ale na szczęście są one bezpłatne i nie wymagają żadnych opłat w grze.

Wskazówki dotyczące pokonywania lochów w Warcraft Rumble

Lochy podzielone są na trzy mapy, na każdej znajdują się różne grupy potworów i bossów, z którymi trzeba się zmierzyć. Dodatkowo karty mogą mieć unikalny układ i mechanikę, na które trzeba zwrócić uwagę. Główną wskazówką dotyczącą skutecznego pokonywania lochów jest stukanie wrogich jednostek i bossów, aby dowiedzieć się o nich więcej, co pozwoli ci zaplanować strategię ze swoją armią.

Weź także pod uwagę układ mapy, ponieważ niektóre jednostki zyskują premie, gdy znajdują się obok sojuszników. Jeśli jest to twój pierwszy raz, od razu nie będziesz wiedział, jaka jest najlepsza synergia pomiędzy określonymi Liderami i jednostkami. Nie bój się ponieść porażki i eksperymentuj z różnymi taktykami.

Źródło: www.escapistmagazine.com