Oczekiwania na Warcraft Rumble 2024: PvP, raidy i nie tylko

Oczekiwania dotyczące Warcraft Rumble 2024 – przegląd

Po premierze Warcraft Rumble w 2023 roku gra szybko stała się jedną z najlepszych gier mobilnych. Ale jakie są nasze oczekiwania co do Warcraft Rumble 2024? Cóż, zaraz się dowiemy.

Rok 2023 był rokiem wyjątkowym dla fanów World of Warcraft. Oprócz zapowiedzi na BlizzConie 2023 dotyczących przyszłych rozszerzeń WoW, gracze mieli także okazję zagrać w zupełnie nową grę o nazwie Warcraft Rumble, która szybko zyskała popularność wśród graczy mobilnych.

Najnowsza łatka Warcraft Rumble 3.0.0 zawierała kilka poprawek błędów i zmian w naszej ulubionej grze. Teraz, gdy nadchodzi rok 2024, oczekiwania graczy skupiają się na najnowszych tytułach Blizzarda. Dowiedzmy się zatem, jakie mamy oczekiwania wobec Warcraft Rumble 2024 i czego możemy się spodziewać.

Nowy Lider

Jedną z rzeczy, którą zdecydowanie powinniśmy zobaczyć w 2023 roku, jest przybycie nowego lidera Warcraft Rumble. Obecni przywódcy są zabawni, nie ma na ten temat dyskusji. Jednak gra istnieje już od kilku miesięcy, a niektórzy z najbardziej zapalonych graczy wiedzą już wszystko o liderach, ich talentach i nie tylko.

Blizzard jest tego świadomy, dlatego spodziewamy się premiery nowego lidera. Krążą pogłoski, że nowym przywódcą zostanie Emperador Thaurissan, co jest ciekawym wyborem. Wiemy jednak, że Blizzard może to zmienić w każdej chwili, więc nie zdziwilibyśmy się, gdyby firma zdecydowała się nas zaskoczyć.

Możliwe też, że zobaczymy Ragnarosa w akcji. Jednak biorąc pod uwagę jego historię w Warcraft, nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby Blizzard zdecydował się zrobić z niego szefa.

Nowe jednostki

Nasze oczekiwania co do Warcraft Rumble 2024 są takie, że gra wzbogaci nas o co najmniej kilka nowych jednostek. Jeśli uważnie słuchaliście BlizzConu, dowiedzieliśmy się, że w grze pojawią się słynne Faerie Dragons. Dla wszystkich fanów Dota 2 Faerie Dragon to jednostka, na której opiera się Puck (Puck to Faerie Dragon). Jednostka była istotną częścią uniwersum Warcrafta.

Plotka głosi, że ta jednostka będzie odporna na obrażenia od żywiołów, co oznacza, że ​​walka z nią będzie irytująca.

Blizzard wspomniał o tym, że w każdym sezonie powinna pojawiać się nowa jednostka. W tej chwili każdy sezon Warcraft Rumble trwa około 6 tygodni, co oznacza, że ​​powinniśmy dość często otrzymywać nową jednostkę.

Naloty

Spodziewaliśmy się, że opcja raidów w Warcraft Rumble będzie dostępna pod koniec 2023 roku, ale wygląda na to, że pojawi się ona w 2024 roku. Szczerze mówiąc, wiele osób nie widzi żadnej różnicy pomiędzy Raidami a Lochami i nie możemy winić ich. Jedyną prawdziwą różnicą jest fakt, że Raidy współpracują z członkami gildii i będziesz musiał zmierzyć się z legendarnym bossem. Innymi słowy walka powinna być znacznie trudniejsza.

Uczestnictwo w rajdach wydaje się być dość kłopotliwe dla zwykłych graczy Warcraft Rumble. Jednakże spodziewamy się, że wielu graczy przyłączy się do akcji w związku z Warcraft Rumble 2024 ze względu na nagrody.

Nowe skórki

Skórki są obecnie kluczową częścią branży gier, dlatego prawie każda gra (nawet ta, w którą nie można grać za darmo) oferuje jakiś rodzaj przedmiotu kosmetycznego. Ponieważ Warcraft Rumble jest grą darmową, spodziewamy się, że Blizzard ulepszy swoją grę i zaoferuje mnóstwo różnych skórek.

Oprócz skórek dla przywódców i sługusów Warcraft Rumble, możemy spodziewać się także czegoś, co zmieni działanie niektórych umiejętności lub talentów. Dodanie skórek do gry z pewnością uczyniłoby ją bardziej interesującą, więc jest to część naszych oczekiwań dotyczących Warcraft Rumble 2024.

Ranking PvP

Pomimo tego, że wiele osób gra w Warcraft Rumble, ponieważ lubią PvE i wypełnianie misji, inni są fanami PvP. Ta ostatnia stanie się jeszcze bardziej popularna w 2024 roku, gdy spodziewamy się, że w grze pojawi się ranking PvP.

Tablica liderów PvP jest używana przez graczy, którzy chcą zobaczyć, gdzie stoją w porównaniu z resztą. Dodanie tego elementu z pewnością uczyni aspekt PvP w Warcraft Rumble bardziej interesującym.

Powtórki

Nasze oczekiwania wobec Warcraft Rumble 2024 są wysokie i mamy nadzieję, że Blizzard je wszystkie spełni. Pamiętaj, że te rzeczy mogą być tylko niektórymi opcjami, do których będziemy mieli dostęp.

Kolejną umiejętnością, o której również wspomnieliśmy na naszej liście życzeń do Valorant 2024, jest możliwość powtarzania gier. Cóż, dotyczy to również Warcraft Rumble, ponieważ ludzie, którzy chcą ulepszyć lub sprawdzić, jak grają inni, będą potrzebować dostępu do powtórek. Na razie jedynym sposobem obserwowania, co robią inni, jest oglądanie filmów lub transmisji na żywo.

Źródło: estnn.com