Obraz World of Warcraft pokazuje, jak zmieniał się model postaci Alexstraszy na przestrzeni lat


Zdjęcia przed i po jednej z najwybitniejszych postaci World of Warcraft pokazują, jak daleko zaszła gra pod względem wierności i projektu.


Jeden z fanów stworzył obok siebie zdjęcie Alexstraszy Świat Warcraftapokazując swój zupełnie nowy wygląd w niedawno wydanym dodatku, Smocze stado. Ulubiona, wiążąca życie smoczyca Azeroth zyskała sporo blasku od swojego pierwszego pojawienia się w Świat Warcrafta prawie 15 lat temu.


World of Warcraft: Dragonflight był wydany 28 listopada 2022 roku i jak dotąd zdobył większość aprobaty armii fanów franczyzy. Daleko od ezoterycznych, skoncentrowanych na życiu pozagrobowym stref i fabuły poprzedniego dodatku, Krainy Cienia, Smocze stado reprezentuje względny powrót do normalności dla Świat Warcrafta. Gracze odnajdą swoje postacie z powrotem w Azeroth, których zadaniem będzie odkrycie tajemnic czyhających na starożytnych Smoczych Wyspach. Tak jak Mgły Pandarii przed tym, Smocze stado wprowadza graczy w nową rasę, Dracthyr, i nową klasę bohaterów, Evoker (oba wzajemnie się wykluczają), które będą towarzyszyć graczom w ich przygodach na nowym kontynencie, równie urzekającym swoim pięknem, jak i niebezpiecznym ze względu na jego mieszkańców .

GRACZOWY WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: Gracze World of Warcraft mogą strącić innych ze smoczych wierzchowców w Dragonflight

Wśród istotnych zmian w interfejsie użytkownika i drzewach talentów, które pojawiają się wraz z Smocze stado, World of Warcraft zauważalnej aktualizacji doczekały się także modele postaci. Użytkownik Reddit Early-Traffic2054 opublikował nowy model postaci dla Alexstraszy the Life-Binder, w niesamowitym porównaniu z jej początkowym modelem. Kontrast między dawną królową smoków a dzisiejszą jest wyraźny. Z jej ognistoczerwono-złotą zbroją, która otrzymała praktyczną aktualizację, a jej rogi urosły od tego czasu Gniew Króla LiszaAlexstrasza nigdy nie wydawała się bardziej potężna i imponująca niż teraz.

Wśród innych zauważalnych zmian w modelu postaci Alexstraszy w Świat Warcrafta są jej oczy, które są bardziej zaostrzone i mniej puste, ukazując pogardliwy wyrzut. Jej jasnorude włosy pozostały, choć wydaje się, że zostały rozsądnie przycięte. Jej królewska zbroja jest bardziej zakryta i wygląda na to, że faktycznie działa jak zbroja, podczas gdy garderoba poprzedniej modelki była bliższa strojom kąpielowym. Wydaje się również, że Alexstrasza wypadła z łask ze swoim wystrzępionym płaszczem, wymieniając go na haftowany pasek. Oczywiście jej charakterystyczne przechylenie głowy pozostaje, zawsze patrząc na gracza, jakby właśnie powiedział coś głupiego.

Pomimo pewnych początkowych trudności technicznych w World of Warcraft: Dragonflightto ma świetny początek. Model postaci Alexstraszy to mikrokosmos świeżej warstwy farby, którą otrzymała cała gra. Nie wiadomo jeszcze, czy zadowolenie fanów będzie trwałe, ale na razie wszystko wydaje się w porządku Świat Warcrafta.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World of Warcraft: Czy Wrathion czy Sabellian są lepsze dla Czarnego Stada Smoków?Źródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-alexstrasza-character-model-changes/