Obejrzyj wydarzenie Blackrock Eruption w WoW Classic Phase 4

World of Warcraft Classic oficjalnie ujawnia Erupcję Czarnej Skały, nowe globalne wydarzenie, które pojawi się w czwartej fazie Sezonu Odkryć. Dzięki odrębnym lokacjom i zachętom zarówno dla PvE, jak i PvP, ta nowa aktywność w World of Warcraft zaoferuje coś dla każdego gracza.

Wydarzenie Erupcja Czarnej Skały w fazie 4 sezonu odkryć WoW Classic

Wydarzenie odbywające się co dwa tygodnie, które powoduje pojawienie się dodatkowych wrogów i zagrożeń środowiskowych w Płonącym Wąwozie. Codzienne misje z Punktem Thorium, które nagradzają złotem i reputacją u Bractwa Torium i Hydraxian Water Lords. Duża premia honoru za zwycięstwa w PvP w Blackrock Mountain. Za zwycięstwa w PvP w Płonących Stepach lub Płonącym Wąwozie nie przyznawany jest żaden honor.

To wydarzenie ma również aspekt PvP. Podczas Erupcji Czarnej Skały gracze otrzymają ogromną premię do honoru za zabicie postaci z przeciwnej frakcji – ale tylko w Górze Czarnej Skały. Zabijanie graczy w Płonącym Wąwozie lub Płonących Stepach nie zapewni żadnego honoru podczas wydarzenia, w związku z czym World PvP będzie odbywać się tylko w wyznaczonym obszarze. To oddziela tryby PvP i PvE w wydarzeniu i pozwoli fanom wybrać sposób, w jaki chcą grać.

Zatem w przeciwieństwie do poprzednich wydarzeń, Blackrock Eruptions wydaje się być obiecującą iteracją swoich poprzedników, oferującą atrakcje dla wszystkich typów graczy. Fani będą musieli zobaczyć, jak potoczą się Erupcje Czarnej Skały, gdy wydarzenie zostanie aktywowane w Fazie 4 Sezonu Odkryć, kiedy wreszcie pojawi się w World of Warcraft Classic.

Źródło: gamerant.com