Obejrzyj nowy zwiastun World of Warcraft: The War Within łączący Anduina z wielkim złym facetem.

Anduin Wrynn w zwiastunie The War Within: co dalej z Najwyższym Królem Sojuszu?

Fani World of Warcraft są zaniepokojeni obejrzeniem mrocznej scenerii zwiastuna The War Within, który zapowiada mroczny punkt zwrotny dla Najwyższego Króla Sojuszu, Anduina Wrynna. W zwiastunie widać Anduina siedzącego na skale i pogrążonego w kontemplacji, po czym Thall podchodzi do niego, aby omówić wspólną wizję emanującą z serca świata. Wyraźnie poruszony Anduin w pewnym momencie wyciąga miecz na Thalla, gdy usłyszał, że świat ponownie potrzebuje jego światła. To plan, o którym mowa.

Dla wielu ta scena jest po prostu fajnym hołdem dla przerywnika filmowego Wrath of the Lich King, w którym Arthas Menethil przyjmuje tę samą pozę z podobnym kątem kamery. Dla innych może to być jednak zapowiedź nadchodzących wydarzeń.

Potencjalna przestroga dla Anduina?

Historia World of Warcraft jest zbyt długa, by ją tu szczegółowo opisywać, ale zasadniczo Menethil był kiedyś paladynem, którego przeznaczeniem było czynić dobro, dopóki nie przestał tego robić – stopniowo tracąc duszę i części siebie – nawet w pogoni za mocą niezbędną do osiągnięcia swoje cele.

Niektórzy fani twierdzą zatem, że Król Lisz może być ostrzeżeniem dla Anduina, kogoś posiadającego esencję „światła”, którego ludzie potrzebują, ale który może podążać ścieżką Menethila do World Soul Saga, czy nie?

Przyszłość World of Warcraft

Jak zawsze, musimy po prostu poczekać i zobaczyć. Możliwe, że ten moment w zwiastunie to tylko mrugnięcie okiem, ale czekając na premierę The War Within, warto zastanowić się, co czeka ukochaną obsadę gry MMO. Co by było, gdyby World of Warcraft w końcu przyszedł na pocieszenie? Producent wykonawczy MMO mówi: „Cały czas o tym rozmawiamy”.

Źródło: www.bing.com