Obchody 19. rocznicy World of Warcraft już na żywo – nowe nagrody dla wierzchowców i zwierzaków

World of Warcraft świętuje swoje 19-lecie

World of Warcraft* świętuje swoje 19. urodziny, wprowadzając mnóstwo nowych funkcji! Od 16 listopada do 7 grudnia zaloguj się do World of Warcraft, aby zdobyć osiągnięcie WoW 19th Anniversary i otrzymać specjalny prezent w swojej skrzynce pocztowej z maskotką Lil’ Frostwing, specjalnie dla Ciebie!

W tym pakiecie upominkowym znajdziesz 200 Ponadczasowych Odznak, „Zaproszenie do podróży w czasie”, które rozpocznie zadanie „Zaproszenie w odpowiednim czasie” prowadzące do Chromie w Jaskiniach Czasu, a także uroczyste fajerwerki i przedmiot z pakietu świątecznego zwiększający doświadczenie i wzrost reputacji o 19%.

Na imprezę zapraszają nowi historycy

Do partii przyłączają się historycy Wolfgang, Gnai i Cortagosa. Ulepszyli wyświetlanie Chronokryształu w pobliżu Historyków i oferują szerszą gamę przerywników filmowych z przeszłości, od klasycznego World of Warcraft po Dragonflight.

Dodatkowo zleceniodawcy zadań Historyk Llore i Historyk Ju’pa będą mieli dwie codzienne misje, które pozwolą graczom zdobyć dodatkowe Ponadczasowe Odznaki, odpowiadając na pytania lub mierząc się ze znanymi przeciwnikami.

W tym roku zajrzeli do swoich archiwów i dodali nowe pytania historyczne do codziennego zadania „Czas na przemyślenia”. Kolekcjonerzy będą mieli także możliwość zebrania klasycznych łupów poprzez ich rozpakowanie. Historyk Ma’di oferuje także różne gadżety, które można kupić, w tym:

Impreza z nagrodami i ciekawymi zadaniami

Niezależnie od tego, czy chcesz się przebrać, kupić nowego zwierzaka, czy nawet jeździć na egzotycznych zwierzętach, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo bohaterowie na poziomie 30 i wyższym mogą każdego dnia stawić czoła znanym przeciwnikom, takim jak Lord Kazzak, Azuregos i jeden z czterech Koszmarowych Smoków, aby zdobyć łupy i Ponadczasowe Odznaki.

Gracze będą mieli także okazję wziąć udział w „Doomwalkin’ Has Come Knockin” i rzucić wyzwanie Wędrowcowi Zagłady w celu zdobycia ponadczasowych odznak oraz szansy na wygranie dodatkowych nagród, w tym zabawki Trofeum Wędrowca Doomwalku lub nowego wierzchowca Azure Worldchiller.

Wróć do dawnej Doliny Alterac

Zanurz się w przeszłość i dołącz do bitwy w Dolinie Alterac, aby wziąć udział w dodatkowym zadaniu i spróbować zdobyć 200 Ponadczasowych Odznak, wymieniając żetony zebrane od wrogów, aby przywołać potężne posiłki w Zemście Korraka, retro polu bitwy inspirowanym początkami Dolina Alterac.

Dołącz do imprezy w Jaskiniach Czasu

Zbierz przyjaciół i przyjdź świętować w Jaskiniach Czasu, tańcząc, grając w piłkę nożną Khadgar i nie tylko.

Dziękuję wszystkim, którzy nadal czynili Azeroth swoim domem. Reprezentujecie najlepsze aspekty Hordy i Przymierza oraz inspirujecie nas i motywujecie każdego dnia. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami wieloma przygodami w nadchodzących latach.

Źródło: www.wowhead.com