Nowy zwiastun World of Warcraft: The War Within – Blizzard uderza mocno

World of Warcraft: The War Within: nowy zwiastun ujawniony przed rozpoczęciem beta testów

Nowy zwiastun, który ma wzbudzić ciekawość fanów

Blizzard zapowiada jutro rozpoczęcie beta testów World of Warcraft: The War Within, ale wcześniej ujawnił już zwiastun rozszerzenia. Teaser przedstawia głównego antagonistę graczy w World of Warcraft: The War Within, Xal’atatha, który wyraźnie wzbudził zainteresowanie fanów Azeroth.

Powrót doceniony przez graczy

Pomimo ostrej reakcji internautów i żartów na temat problemów Thralla, fani ciepło przyjęli nowy zwiastun. Blizzard zaprezentował animację na wysokim poziomie, która zachwyciła większość widzów.

Gracze przyglądają się także implikacjom narracyjnym i mają nadzieję, że Chris Metzen ich nie zawiedzie, unikając w ten sposób powtórzenia postaci z poprzedniego rozszerzenia, Shadowlands.

Jutro rozpoczynają się beta-testy World of Warcraft: The War Within

Jutro rozpoczną się wreszcie beta-testy nowego dodatku do World of Warcraft. Wybrani gracze będą stopniowo otrzymywać zaproszenia zapewniające dostęp do czterech stref, nowej grywalnej rasy, ośmiu lochów, rajdu i wielu nowych funkcji omawianych przez twórców w poprzednich miesiącach.

Premiera World of Warcraft: The War Within planowana jest jeszcze w tym roku. W międzyczasie gracze przygotowują się do testów wersji beta i kontynuują zabawę podczas wydarzenia Remiks Mist of Pandaria.

Źródło: www.bing.com