Nowy zestaw zbroi Nocnych Elfów potwierdzony w World of Warcraft

World of Warcraft potwierdza, że ​​gracze będą mogli w przyszłości zdobyć brakujący zestaw zbroi Dziedzictwa Nocnych Elfów. Wydanie aktualizacji 10.1.7 wprowadziło zadanie związane ze zbroją Dziedzictwa dla Nocnych Elfów, ale dostępna była tylko jedna wersja kolorystyczna zamiast oczekiwanej wersji niebiesko-białej. Przejrzystość i szybkość reakcji World of Warcraft w odpowiedzi na brak zestawu została doceniona przez fanów Nocnych Elfów, jednak niektórzy gracze zachowują ostrożność co do sposobu zdobycia zestawu w przyszłości.

Brakujący zestaw rozwiązany

Niedawno World of Warcraft potwierdziło, że gracze będą mogli w przyszłości zdobyć brakujący zestaw zbroi Dziedzictwa Nocnych Elfów. Choć na razie nie może podać szczegółów, sprawa tajemniczego zniknięcia całego dziedzictwa World of Warcraft wkrótce zostanie wyjaśniona.

Problem z aktualizacją

Aktualizacja 10.1.7, zatytułowana „Fury Incarnate”, niedawno pojawiła się w World of Warcraft. Łatka zawierała imponującą ilość zawartości, w tym misję związaną z dziedzictwem zbroi dla Nocnych Elfów. Jednakże, gdy aktualizacja dotarła, gracze byli rozczarowani, gdy odkryli, że zbroja Nocnych Elfów jest dostępna tylko w jednym kolorze, a niebiesko-białej wersji, którą odkryli na Publicznym Serwerze Testowym, nigdzie nie można było znaleźć. Sytuacja pogorszyła się, gdy gracze sprawdzili zaktualizowaną oficjalną stronę wyścigu Nocnych Elfów na oficjalnej stronie internetowej. Dodano grafikę strony nowej zbroi dziedzictwa World of Warcraft, ale była ona prezentowana zarówno w wersji niebiesko-białej, jak i w kolekcjonerskiej wersji fioletowo-srebrnej. Wkrótce po jego odkryciu World of Warcraft po cichu usunął ten obraz, pozostawiając wielu graczy zdezorientowanych co do tajemniczego zestawu zbroi.

Mile widziane wyjaśnienie

Na szczęście World of Warcraft szybko wyjaśnił swoje zamiary w tej sprawie. Na swojej oficjalnej stronie na Twitterze World of Warcraft potwierdziło, że niebiesko-biała wersja Zbroi Dziedzictwa Nocnych Elfów zostanie dodana do gry w pewnym momencie w przyszłości, chociaż nie można podać żadnych szczegółów. będzie zrobione.

Zadowoleni, ale ostrożni fani

Fani Nocnych Elfów są szczęśliwi, że World of Warcraft wyjaśnia zamieszanie wokół zaginionego zestawu. Chociaż nigdy oficjalnie nie ogłosił zmiany koloru zestawu, wielu graczy miało nadzieję, że zostanie ona kiedyś dodana. Wielu graczy doceniło szybkość i przejrzystość, z jaką World of Warcraft rozwiązało ten problem, niezależnie od tego, czy mieli nadzieję na zdobycie zestawu, czy nie.

To powiedziawszy, wielu graczy World of Warcraft na razie nie traci entuzjazmu. Podczas gdy niektórzy gracze są optymistami, że zestaw zostanie dodany podczas nowej misji w przyszłości – zwłaszcza, że ​​niektórzy NPC na Public Test Realm 10.2 go noszą – inni obawiają się, że będzie można go kupić za prawdziwe pieniądze lub w World of Warcraft Sklep w grze. Dodatkowo, kilka innych starszych zestawów zbroi Dziedzictwa, takich jak Sanctforge Draenei i Nightborne, ma niepublikowane zmiany kolorów, które gracze mają nadzieję również zobaczyć. Miejmy nadzieję, że World of Warcraft w przyszłości udostępni wszystkie te fantastyczne zestawy zbroi wszystkim graczom.

Źródło: www.bing.com