Nowy World of Warcraft przypomniał ci o związku twojego smoka z Pedro Pascalem


Hollywoodzkie gwiazdy dostają coś, czego ty nigdy nie dostaniesz, niestety. W najnowszej reklamie World of Warcraft: Dragonflight gwiazdy Pedro Pascal, Lana Condor i David Harbour. Wszyscy są bardzo podekscytowani dostępem do swoich własnych smoków. Ale ich smoki zieją ogniem na rozkaz i mieszkają w ogromnych hangarach i zbierają cenne patyki! Bardzo bogaci ludzie zmieniają swoje życie. Twój smok nie zrobi nic takiego w Dragonflight.

Teraz tak, smok pozwoli ci wziąć udział w ekspansji i systemie smoka unoszącego się, dzięki czemu możesz przybierać kształt od momentu ekspansji do momentu stworzenia lotu opartego na przepływie, a także zapewnić ci szeroki wybór opcji dostosowywania. To bardzo fajnie. To nie może być jak zabawa w aportowanie z wielkim niebieskim smokiem, ale to okropne. Obejrzyj reklamę poniżej i ciesz się nią jako ulubionym zwiastunem kolejnego sezonu Stranger Things lub The Mandalorian.

Wejdź na scenę #Dragonflight jak: DavidKHarbour’s/anacondori Pedro Pascal! pic.twitter.com/qymTBPsgcD.

World of Warcraft (@Warcraft) 22 listopada 2022 r.

Źródło: Ten Twitter (który, pomimo najlepszych starań Elona Muska, nadal działa w tej chwili)

Źródło : https://game-news24.com/2022/11/22/new-world-of-warcraft-has-reminded-you-of-your-dragon-s-relationship-with-pedro-pascal/