Nowy system zarządzania smokami w World of Warcraft ma swoje własne specjalne drzewko talentów


Skłamałbyś, gdybyś powiedział, że ten lot w World of Warcraft był bardzo realistyczny, mimo że był niezbędnym narzędziem. W grach MMORPG latające wierzchowce mogą latać prosto w górę lub w dół, obracać się w miejscu, zawisać w miejscu lub rozbijać się bez utraty prędkości.

Dragonflight jest tutaj, aby służyć tym, którzy chcą bardziej precyzyjnego mechanizmu lotu. Oprócz posiadania własnego drzewa talentów, nowa metoda lotu znana jako jazda na smoku łączy pęd i bezwładność.

POWIĄZANE: Kolorowa gra logiczna zatytułowana I Am Dead jest w drodze do jasnej przyszłości zarówno na PC, jak i na Nintendo Switch

Pomimo tego, że drzewo jest tylko częściowo zaimplementowane w alfie, udało nam się lepiej je zrozumieć dzięki pomocnym pracownikom Wowhead.com.

Smocze wierzchowce zapewniają te same funkcje, co standardowe latające wierzchowce i standardowe wierzchowce naziemne, z dodatkową możliwością latania po naciśnięciu spacji.

POWIĄZANE: Aktualizacja 10.30 jest już oficjalnie dostępna dla Fortnite: Battle Royale; Wśród innych ulepszeń przywraca tłusty zagajnik

Nie jesteś w stanie unosić się w powietrzu tak jak w przypadku konwencjonalnych latających wierzchowców. Ponieważ zawsze jedziesz, w końcu twoja dynamika osłabnie. Twój wierzchowiec wykorzystuje energię jako zasób; ma trzy energie na początek.

Energię można wykorzystać na różne umiejętności, które przyspieszają wzrost lub szybkość. Latanie nad ukrytymi symbolami smoków na Wyspach Smoków da ci punkty talentu do umiejętności Jazda na smokach.

Chociaż pierwszy rząd talentów nie został jeszcze wdrożony, górnicy spekulują, że może to być Dragonriding, co powoduje, że twój smok porusza się, gdy wskazuje w określonym kierunku.

W drugim rzędzie wymieniono trzy umiejętności: Ścigacz dreszczyku emocji, Dynamiczne rozciąganie oraz Trening smoków i jeźdźców, które poprawiają wydajność energii przy dużych prędkościach i zwiększają wytrzymałość o jeden punkt.

Trzeci rząd również nie jest zaimplementowany. Jednak to Podmuchy Ohn’ahry mogą zmusić Jaradina do użycia Przesunięcia Falistości do blokowania pocisków i zwiększania prędkości.

Węzeł wyboru będzie znajdował się w czwartym rzędzie, najprawdopodobniej między Współczuciem jeźdźca smoków, które wymaga zsiadania, aby skorzystać z okolicznych towarzyszy;Źródło : https://happygamer.com/the-new-dragon-management-system-in-world-of-warcraft-has-its-own-special-talent-tree-104730/