Nowy rajd World Of Warcraft Classic Ulduar otwiera swoje wrota w przyszłym tygodniu


Mamy teraz ustaloną datę premiery tego, co można uznać za najlepszy rajd w historii Świat Warcrafta, Ulduar. Nie tylko to, ale debiutuje Argent Tournament, rozpoczynają się lochy Runy Tytanów, a wraz z nimi zmiany w emblematach.

Ulduar jest łatwo uważany za najlepszy rajd, jaki kiedykolwiek powstał Świat Warcrafta, nie tylko ze względu na to, jak fajnie wygląda, ale także dlatego, że mechanika i sama trudność każdej walki z bossem są po prostu niezrównane. Ulduar oferuje nam kilka interesujących funkcji, takich jak możliwość używania Demolisherów do walki z hordami wrogów, aby dotrzeć nawet do pierwszego bossa. Zamiast typowego „czołgania się i klapsa”, w rzeczywistości musimy używać pracy nóg i umiejętności, którymi dysponujemy, aby robić postępy. Słyszę już wszędzie krzyki najeźdźców i gildii podczas czwartego wycierania nocy.

Jakby najazd, który zostanie wydany w przyszłym tygodniu, nie był wystarczający dla fanów klasyki, Argent Tournament będzie torował sobie drogę powrotną do Świat Warcrafta. Gracze będą teraz mogli przygotować się do bitwy z Królem Liszem, podejmując niektóre z najbardziej bezwzględnych niebezpieczeństw, jakie Northrend ma do zaoferowania. O każdej pełnej godzinie Wysoki Dowódca Tirion Fordring ogłosi, że nadszedł czas, aby sprawdzić swoje siły i przekonać się, czy masz to, czego potrzeba, aby zostać wybranym kolejnym Bohaterem Azeroth.

Dokonywane są również zmiany w systemie emblematów, w tym dodanie do gry emblematu podboju. Te nowe emblematy można zdobyć tylko z nowego najazdu na Ulduar i heroicznych zadań w lochach „Dowód upadku”. Wraz z nowymi emblematami pojawiają się nowi sprzedawcy emblematów, których można znaleźć w Sanktuarium Sunreavera dla graczy Hordy i Srebrnej Enklawie dla Przymierza. Tutaj będziesz mógł kupić najnowszą zbroję i akcesoria, aby przygotować się na piekło, które czeka na Ciebie w Ulduar, a także zestawy PvP Deadly Gladiator.

Najazd Storm Peaks zostanie otwarty 19 stycznia 2023 r. o godzinie 15:00 czasu PST, a reszta zawartości będzie dostępna po wprowadzeniu łatki we wtorek, 17 stycznia 2023 r.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bf77ebdee0475eafeb3443f66a6bd3&url=https%3A%2F%2Ftechraptor.net%2Fgaming%2Fnews%2Fnew-world-of-warcraft-classic-ulduar-raid-opens-its-gates-next-week&c=10253837231492079182&mkt=fr-fr