Nowy piracki element kosmetyczny w World of Warcraft tylko dziś

Gracze World of Warcraft mają ograniczoną szansę na zdobycie nowego przedmiotu kosmetycznego o tematyce pirackiej dla swoich Dragonriding Drake podczas wydarzenia Dzień Piratów. To wydarzenie oferuje graczom możliwość zostania honorowymi członkami załogi Kapitana Dreada DeMazy i zdobycia specjalnych wzmocnień, zabawek i przedmiotów jednorazowego użytku. Oprócz nowej personalizacji Jazdy Smoków, podczas wydarzenia dostępne będą inne nagrody, w tym Pióro Przywołania Papugi, Wielka Torba Łupów, Zabawka Wesołego Rodgera, Awaryjny Kostium Pirata i Księga lekko przeżutych obelg.

Nowy element kosmetyczny dla Dragonriding Drakes

Gracze World of Warcraft mogą zdobyć nowy przedmiot kosmetyczny z motywem pirackim dla swoich Dragonriding Drake, ale muszą działać szybko. Przedmiot ten jest dostępny tylko do końca wydarzenia Dnia Piratów, które trwa tylko jeden dzień.

Impreza z okazji Dnia Piratów

Dzień Piratów to jednodniowe mikro wydarzenie w World of Warcraft, które odbywa się co roku 19 września, w tym samym dniu, w którym odbywa się prawdziwa świąteczna parodia Międzynarodowy Dzień Talk Like a Pirate. Podczas wydarzenia gracze będą mogli odnaleźć Kapitana Stracha DeMazę, Plagę Mórz Południowych i zostać honorowymi członkami jego załogi dzięki specjalnym premiom kosmetycznym, zabawkom i przedmiotom eksploatacyjnym.

Stare nagrody są nadal dostępne

Stare nagrody z poprzednich edycji Dnia Piratów są nadal dostępne dla graczy World of Warcraft:

  • Jednorazowe pióro, które przywołuje papugę Peteya do jazdy na ramieniu przez godzinę, kosztujące 10 sztuk złota za sztukę.
  • Duży worek z łupami za 300 sztuk złota, z którego wydobywają się stosy złota, które można ponownie zebrać.
  • Zabawka Jolly Rodger, dostępna tylko wtedy, gdy gracze zdradzą Booty Bay i zdobędą osiągnięcie Avast Ye, Admiralicja! zaprzyjaźniając się z Buccaneersami Krwawego Żagla.
  • Jednorazowy kostium awaryjnego pirata, przyznawany za ukończenie zadania z okazji Dnia Piratów „Będziesz potrzebował większej łodzi”.
  • Zabawka Lekko przeżuta Księga Obelg, wypadnięta z rzadkiego spawnu Ol’Eary podczas wydarzenia.

Postęp zadania dziennika podróżnego w punkcie handlowym

Gracze World of Warcraft, którzy chcą ukończyć swoje zadania w dzienniku podróżnika w punkcie handlowym na wrzesień, również mogą poczynić duże postępy podczas tej mini-imprezy. Wystarczy dołączyć do załogi DeMazy i ukończyć zadanie „Będziesz potrzebował większej łodzi”, aby ukończyć dwa zadania, a gracze mogą wykonać trzecie, pokonując Harlana Sweete’a we Freehold z Peteyem na ramieniu. Każde z tych zadań zapewnia 80 punktów w dzienniku poszukiwacza przygód, co daje w sumie 240, czyli prawie jedną czwartą z 1000 punktów potrzebnych do otrzymania miesięcznej nagrody. Gracze World of Warcraft powinni jak najszybciej dołączyć do uroczystości w Booty Bay, gdy tylko będą dostępne.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com