Nowy oficjalny tarot World of Warcraft: niezbędny przewodnik

Fani World of Warcraft wkrótce będą mogli poznać swoją przyszłość lub uzyskać porady spoza grobu dzięki nowej talii tarota opartej na ukochanej grze MMO, która ukaże się jeszcze w tym roku. World of Warcraft: Oficjalna talia tarota i przewodnik zawiera kompletną talię tarota z nową grafiką inspirowaną Warcraftem oraz przewodnik napisany przez Iana Flynna, najbardziej znanego jako autor wielu gier i komiksów Sonic the Hedgehog.

Nowe karty tarota i przewodnik

Każda z 78 klasycznych kart tarota została odtworzona ze słynnymi postaciami, lokalizacjami i reliktami z Warcrafta – na przykład orkowy watażka Thrall to karta Hierofant, a nocny elf Malfurion to karta Imperator. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tarotem, 128-stronicowy przewodnik zawarty w talii nauczy Cię, co każda karta ma reprezentować. Karty i książeczka zawierają nowe, oszałamiające grafiki, więc nawet jeśli nie chcesz używać kart do celów wróżbiarskich, nadal otrzymasz kolekcję dzieł artystycznych do wystawienia w swoim domu. Cały zestaw jest dostarczany w solidnym pudełku zapewniającym bezpieczne przechowywanie.

Dostępne w przedsprzedaży

Oficjalna talia Tarota i przewodnik World of Warcraft zostaną wydane 5 listopada, ale zamówienia w przedsprzedaży są dostępne za jedyne 18 dolarów (wcześniej 28 dolarów) na Amazon.

Inne gry Tarota oparte na grach wideo

World of Warcraft nie jest jedyną dużą grą wideo, która zapuszcza się w świat okultyzmu. W tej chwili możesz także kupić kilka innych talii tarota opartych na grach wideo. Diablo to naturalny wybór, a to wydanie zawiera ręcznie ilustrowane grafiki przedstawiające Wielkie i Małe Arkana, a także 96-stronicowy ilustrowany przewodnik. Dostępna jest także talia kart tarota Skyrim zapakowana w solidne, dekoracyjne pudełko upominkowe i choć ten crossover jest szalony, talia kart tarota Fallouta zawiera piękną postapokaliptyczną grafikę, którą można podziwiać podczas tłumaczenia znaczeń każdej karty.

Jeśli chcesz szybko prorokować, możesz przyspieszyć sprawę dzięki talii kart tarota Sonic the Hedgehog, która ukaże się w sierpniu. Nawet fani anime mogą wziąć udział w akcji, ponieważ ta gra karciana łączy klasyczną symbolikę tarota z archetypami anime. Sprawdź poniższe linki, aby zobaczyć wszystkie talie tarota z motywem gier wideo, jakie znaleźliśmy. Teraz, gdyby tylko Nintendo w końcu wypuściło prawdziwą tablicę Luigi…

Źródło: www.gamespot.com