Nowy filmik World of Warcraft: Dragonflight wykorzystuje widowisko jeźdźca na smokach, aby wywołać zamieszanie na temat ekspansji


Blizzard wszczyna zamieszanie związane z rozszerzeniem World of Warcraft: Dragonflight nowym filmem o jakości filmowej przed premierą podczas transmisji na żywo przez programistów. Druga faza przed aktualizacją rozpocznie się 15 listopada i pozwoli graczom stworzyć nową klasę Dracthyr Evoker, jednocześnie powstrzymując pierwotne inwazje. Chociaż ten filmik prawdopodobnie był rozwijany od dłuższego czasu, zdecydowanie na nim zarabia Jak wytresować smoka spektakl i ostatnie Dom Smoka finał, aby zaimponować fanom.

Film pokazuje żeńskiego krasnoluda Wildhammer i trolla lecącego po niebie Smoczych Wysp. Po raz pierwszy w filmie World of Warcraft pojawia się krasnoludka. Oglądanie Tuskarra łowiącego ryby na łodzi w pełnej kinowej chwale będzie wielkim hitem wśród fanów, ponieważ wyścig jest bardzo popularny.

Związane z: Jak odebrać Twitch Drops w World of Warcraft (Dragonflight)

Podczas gdy początkowe sceny są piękne, film ostatecznie pokazuje niebezpieczeństwo zagrożenia na Wyspach Smoka, gdy niebo ciemnieje i zaczynają formować się burze. Raszageth, pierwotny proto-smoczy złoczyńca z rozszerzenia, ściga ich w przerażającej sekwencji. Ciekawostka: otwarte usta Raszagetha mają wpływ na otwarte usta pingwina, co w rzeczywistości jest dość przerażające.

Film przedstawia także nową rasę i klasę Dracthyr Evoker. Jego skrzydła świecą, gdy wystrzeliwuje na ekran zaporę tajemnej magii. Krótkie zakończenie, gdy dwóch smoczych jeźdźców leci u boku Alexstraszy, przywódczyni stada czerwonych smoków i królowej wszystkich smoczych stad.

Film jest naprawdę bardzo dobrze zrobiony i wraca do formy dla Blizzarda. Tworzy poczucie przygody i pięknej tajemnicy, której brakowało w Shadowlands. Blizzard ma szansę ponownie zaimponować fanom powrotem do Azeroth i prostszą opowieścią o przygodzie ze znajomymi twarzami zamiast abstrakcyjnymi koncepcjami w zaświatach z niepopularnymi złoczyńcami i systemami.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6373d3ce45ff49a1aa7865368aec4544&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Fnew-world-of-warcraft-dragonflight-cinematic-showcases-some-high-flying-adventure-to-create-expansion-hype&c=13492610805699229347&mkt=fr-fr