Nowy dialog sugeruje ostateczne przybycie Pandaren Druidów do WoW

Nowa klasa dla Pandarenów w World of Warcraft?

Odkryto nowy dialog pomiędzy jednym z NPC World of Warcraft, Zinzulą, w Emerald Dreams, nowej strefie dodanej do Dragonflight w aktualizacji 10.2. Dialog ten sugeruje, że rasa Pandarenów może w przyszłości wreszcie uzyskać dostęp do klasy Druidów.

Pandareni, wyjątkowa i wszechstronna rasa

Pandarenowie to urocza, zacięta i wyjątkowa rasa w WoW, ponieważ można ich powiązać z frakcjami Przymierza lub Hordy. Mogą to być Łowcy, Magowie, Mnisi, Kapłani, Złodzieje, Szamani, Czarnoksiężnicy, Wojownicy lub Rycerze Śmierci. Jednakże jedną z klas, którymi nie może być rasa Panderen, jest Druid. Przynajmniej na tę chwilę.

Obiecująca przyszłość dla Pandarenów

Nowy dialog Zinzuli, postaci niezależnej ze strefy Szmaragdowych Snów w Dragonflight – dodany w aktualizacji 10.2 – sugeruje, że klasa ta może w końcu być dostępna dla Pandarenów. W dialogu Zinzula krótko rozmawia z Nuo, Pandarenem, którego również można spotkać w strefie Szmaragdowych Snów, i wspomina, że ​​to dziecko stanie się „pewnego dnia bardzo potężnym druidem”.

Sugeruje to, że rasa Pandarenów może w przyszłości zostać Druidem, co miałoby sens, biorąc pod uwagę ich naturę, ponieważ ich wiedza jest powiązana z równowagą i naturą.

Nowe możliwości gry dla graczy WoW

Jeśli Pandareni zdobędą klasę Druid, gracze WoW będą mogli uzyskać dostęp do podklas Feral, Balance, Guardian i Restoration, co oznacza, że ​​będą dwie dodatkowe opcje DPS, jedna dodatkowa opcja tanka i jeden dodatkowy healer. Ta nowa możliwość jest ekscytująca, szczególnie biorąc pod uwagę, że Druid Równowagi radzi sobie dobrze, przynajmniej w tym metalu 10.2, podobnie jak Druid Przywrócenia. Byłoby fantastycznie, gdyby Pandaren miał więcej opcji klasowych i jako Pandaren mam nadzieję, że to nastąpi.

Jednak nie ma jeszcze potwierdzenia. Być może można by to włączyć w kolejnym rozszerzeniu WoW-a, The War Within, w 2024 r. lub na razie odłożyć na bok.

Źródło: www.bing.com