Nowe zaszyfrowane elementy pleców dodane do detalicznego WoW – prawdopodobnie powiązane z 10,0Blizzard wysłał wczoraj na serwery live nową wersję, która dodała do gry pięć nowych zaszyfrowanych elementów 3D. Przyjrzyjmy się im.

Dane pokazują, że wszystkie tylne części mają ten sam model, 61908, tylko w innym kolorze.

Tych 5 tylnych elementów jest zablokowanych za tym samym kluczem szyfrującym, co poprzednio przeszukiwany wierzchowiec i zwierzak, które są prawdopodobnie powiązane z premią Digital Deluxe w następnym rozszerzeniu.

Uchwyt z pakietu jest połączony z 9fx_drakemountemerald_buff_4219045 zaklęcie i ma dołączone efekty zaklęcia Szmaragdowego Smoka. Czy te 5 płaszczy 3D może być kosmetycznymi smoczymi skrzydłami? Posiadanie pięciu różnych płaszczy może oznaczać, że każdy z nich ma motyw jednego z pięciu smoczych stad. Niestety, to tylko spekulacje, ponieważ nie mamy możliwości dowiedzenia się, czym są te zaszyfrowane pliki, dopóki Blizzard ich nie odszyfruje.

Prawdopodobnie dowiemy się o nich więcej w najbliższy wtorek, 19 kwietnia, kiedy Blizzard przedstawi swoją prezentację o tym, co będzie dalej w WoW o 9 rano czasu pacyficznego. Dzięki MrGM oraz Simai aby dowiedzieć się więcej o tylnych elementach.

Czy podobał Ci się ten artykuł z wiadomościami? Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia, gdy najnowsze wiadomości zostaną opublikowane za pośrednictwem webhooka Wowhead Discord i dołącz do społeczności z serwerem Discord Wowhead, Świergoti Facebooka.

Źródło : https://www.wowhead.com/news=326686/new-encrypted-back-pieces-added-to-retail-wow-possibly-related-to-10-0