Nowe wskazówki dotyczące zadań w World of Warcraft w Dark Twist dla ukochanej postaci


Świat Warcrafta niedawno otrzymał nową linię zadań, która drażni potencjalną mroczną przyszłość dla określonej postaci. Biorąc pod uwagę, jak bardzo ta postać jest ukochana zarówno w, jak i poza nią Świat Warcraftaten zwrot akcji byłby wielką sprawą, gdyby się wydarzył. Ostrzeżenie: Spoilery do World of Warcraft: Dragonflight poniżej.


Ostatnio, Smocze stado W patchu 10.1 pojawiły się ostatnie zadania fabularne z serią zadań Silver Scale. Ta szczególna historia była wyśmiewana, gdy niektórzy Świat Warcrafta fani odkryli linie głosowe, które wskazywały na Travarda, Paladyna NPC z Tyr’s Guard wprowadzonego podczas Legion ekspansji, byłby zwrotem.

GRACZOWY WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

POWIĄZANY: World of Warcraft przywraca brakującą funkcję po trzech latach

Podczas zadania gracze podróżują z Koranosem, Obserwatorem Tytanów z Smocze stado zwiastun filmowy i Travard do miejsca ostatecznego spoczynku Tyra, twórcy Smoczych Aspektów. Wydobywając jego wspomnienia, gracze mają okazję przeżyć ostateczną bitwę Tyra z potworem z Pustki Zakajzem. Podczas spotkania Zakajz przywołuje obrazy spaczonych postaci Nelthariona, Malygosa, Ysery i Nozdormu, drwiąc z Tyra, że ​​w przyszłości popadną w zepsucie. Pod koniec Zakajz przybiera postać Alexstraszy, mówiąc, że w przyszłości również zwróci się przeciwko Tytanom.

Oprócz Alexstraszy, przepowiednie Zakajza dotyczące Smoczych Aspektów Świat Warcrafta wszystko się spełniło: Neltharion zdradził swoich pobratymców i stał się Deathwingiem, Malygos oszalał i próbował zapieczętować magię z dala od śmiertelników, Ysera padła ofiarą Koszmaru, a Nozdormu ma stać się Murozondem. To powiedziawszy, żadne inne dowody nie wykazały, że Alexstrasza zdradzi Tytanów – w rzeczywistości możliwe jest, że Zakajz po prostu próbował oszukać Tyra i doprowadzić go do rozpaczy. Tak czy inaczej, jasne jest, że to doświadczenie wstrząsnęło Obserwatorem Koranosem i prawdopodobnie stanie się punktem fabularnym w przyszłości.

Niektóre Świat Warcrafta fani już zaczęli przeszukiwać inne części Smocze stado w poszukiwaniu dowodów, które mogłyby wskazywać na to, że Alexstrasza zostanie w przyszłości szefem. Pod koniec zadania Srebrna Łuska nowe ciało Tyra porusza się przez chwilę — a kilku graczy zauważyło, że jego ręka wskazuje miejsce, w którym stoi Alexstrasza. Chociaż może to być nic takiego, niektórzy uważają, że może to oznaczać, że Tyr próbował coś przekazać.

Odkładając na bok spekulacje, Alexstrasza i smoki zrobiły duży krok naprzód w kierunku odzyskania mocy w patchu 10.1. Teraz, gdy Czarne Stado Smoków ma nowy Aspekt Wow, po raz pierwszy od tysięcy lat każdy lot ma zjednoczonego przywódcę. Jednak wraz z aktualizacją 10.1.5, Fractures in Time, grożącą przekształceniem Nozdormu w Murozonda podczas megalochu Dawn of the Infinite, gracze będą musieli poczekać i zobaczyć, jak długo to potrwa.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World of Warcraft: Nowy aspekt Czarnego stada smoków był obecny przez cały czas

Źródło: Twitter/Ramawatarama

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=648280e5d53c4f46bc60cbd08def3ac7&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-quest-silver-scale-alexstrasza-betrayal%2F&c=3074919870406385491&mkt=fr-fr