Nowe przerywniki filmowe z rajdów w World of Warcraft pokazują przyszłych bossów Dragonflight


Wraz z premierą pierwszego sezonu World of Warcraft: Dragonflight gracze mają teraz dostęp do najazdu Vault of the Incarnates – i jego nowych przerywników fabularnych.


Ostrzeżenie: poniżej znajdują się spoilery dotyczące Dragonflight.


Świat Warcrafta udostępnił najazd Vault of the Incarnates i towarzyszące mu przerywniki fabularne — jeden z nich przedstawia przyszłe zagrożenia, którym gracze będą musieli stawić czoła w Smocze stado. Dwa przeczucia Świat Warcrafta przerywniki przedstawiają zagrożenie i charyzmę Pierwotnych Wcieleń oraz niebezpieczeństwo, jakie stanowią dla Azeroth.

Dwie przerywniki można znaleźć w Świat Warcrafta teraz to Smocze stado Rozpoczął się sezon 1. Pierwsza scenka przerywnikowa ma miejsce tuż przed najazdem Vault of the Incarnates, a druga po pokonaniu przez graczy ostatecznego bossa, Raszageth the Storm-Eater.

GRACZOWY WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: World of Warcraft: Dragonflight wprowadza przypominającą przepustkę bitewną funkcję punktu handlowego do zbierania przedmiotów kosmetycznych

W pierwszym przerywniku filmowym Alexstrasza, Królowa Smoków, próbuje wzmocnić Kamień Przysięgi Matki, aby przywrócić Aspektom ich pełną moc. Pomimo tego, że Kamienie Przysięgi pięciu smoczych stad działają, Kamień Przysięgi Matki odmawia aktywacji. Raszageth wydaje się kpić z Alexstraszy za to, że jest niegodna, zanim odleci do Krypty Wcielonych, aby uwolnić swoje rodzeństwo i zapoczątkować „Epokę Wcielonych”, przygotowując w ten sposób grunt pod pierwszy nalot w Smocze stado.

Drugi Smocze stado przerywnik zaczyna się od Khadgara i Kalecgosa, którzy pełnią rolę przewodników w Vault of the Incarnates. Wchodzą na miejsce zdarzenia i potwierdzają śmierć Raszageth, zanim odetchną z ulgą. Niestety, więzienia pozostałych trzech Pierwotnych Wcieleń – Vyranotha Mroźnego Serca, Fyrakka Płonącego i Iridikrona Kamiennej Łuski – zostały poważnie zniszczone podczas walki z Raszagethem. Cała trójka uwalnia się ze swoich więzień, po czym przysięga zemstę na zabójcach swojej siostry i wszystkich, którzy kłaniają się Tytanom. Khadgar i Kalecgos teleportują się, zanim zostaną zniszczeni przez trzy protosmoki.

Świat Warcrafta Gracze są zaintrygowani rozwojem wydarzeń z najazdu Vault of the Incarnates. Podobnie jak poprzednie przerywniki w Smocze stado, są nienagannej jakości i pokazują wrogość między Alexstraszą a Raszagethem. W jej krótkim czasie w świetle reflektorów gracze polubili Raszageth ze względu na jej fascynujące motywy i doskonałe przedstawienie, i nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak jej starsze rodzeństwo wypada w porównaniu.

Inni gracze są mniej pod wrażeniem przerywników filmowych Vault of the Incarnates. Chociaż dobrze wykonane, wydarzenia z przerywnika filmowego były przewidywalne dla większości graczy. Niektórzy martwią się również, że kolejny rajd pełen proto-smoków żywiołów może się zestarzeć i mają nadzieję Świat Warcrafta miesza swoich przeciwników, aby zachować świeżość. Na szczęście, Świat Warcrafta całkiem nieźle radzi sobie z unikaniem zmęczenia spowodowanego przesyceniem rajdów tymi samymi wrogami. Choć gracze nie wiedzą dokładnie, z kim lub z czym zmierzą się w przyszłości Smocze stado łatek, mogą się spodziewać Świat Warcrafta wprowadzenie wielu zwrotów akcji przed zakończeniem dodatku.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World Of Warcraft: Dragonflight — 9 rzeczy, które należy zrobić najpierw na Smoczych WyspachŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63992743a898408ab13c0003db1d6958&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-vault-of-the-incarnates-raid-cutscenes-primal-incarnates%2F&c=3899419809591399814&mkt=fr-fr