Nowe MMO od weteranów World of Warcraft: bliżej Destiny 2 w podejściu do bohatera

Nowe MMO w pracach weteranów World of Warcraft

Byli weterani World of Warcraft pracują nad nową grą MMO, która podejdzie do postaci gracza jako bohatera fabularnego w podobny sposób jak w Destiny 2. Na początku tego miesiąca Greg Street i kilku innych byłych weteranów World of Warcraft Warcraft ujawniło Fantastic Pixel Castle, ich nowe studio i premierowa gra MMO o nazwie Ghost. Na początku tego miesiąca studio zorganizowało sesję pytań i odpowiedzi z widzami na YouTube, podczas której zapytano, czy historia, świat i postacie w grze będą traktować każdą postać gracza jako bohatera gry.

Traktowanie postaci graczy jak w Destiny 2

„Wiele gier RPG ma tę zaletę, że jeden gracz jest w centrum historii” – powiedziała Shanti Bless, wiceprezes ds. własności intelektualnej w Fantastic Pixel Castle. „W gry MMORPG biorą udział tysiące tysięcy graczy, dlatego posiadanie czegoś w rodzaju „wybrańca” jest nieco bardziej nieporęczne, ponieważ trzeba ignorować tysiące innych wybranych wokół ciebie. „Zamierzamy na przykład zrobić coś znacznie bliższego temu, jak robi to Destiny – gdzie jesteś częścią elitarnej załogi lub grupy, która ma moc większą niż przeciętny NPC lub cywil, którego zobaczysz na ulicy.” Błogosławieństwo trwało. „To daje nam miejsce na wprowadzenie postaci NPC, rozwijanie ich historii razem z tobą i daje poczucie, że nie dźwigasz całego ciężaru wszechświata na swoich barkach. Masz innych, z którymi możesz to znosić i razem przeżywać przygody.

Gracz jako część większej frakcji

Z opinii wynika, że ​​Ghost będzie wiązać gracza z częścią większej frakcji w świecie gry. Gra MMO nie będzie podążać ścieżką z Final Fantasy 14, gdzie postać gracza jest niezaprzeczalnie bohaterem historii ze słynnym tytuł „Wojownika Światła”.

Ghost wciąż nie ma daty premiery, a biorąc pod uwagę, że Fantastic Pixel Castle został ogłoszony dopiero w tym roku, nie należy spodziewać się okna premiery przez dłuższy czas.

Czekając na premierę Ghost, odkryj najlepsze gry MMORPG

Sprawdź naszą listę najlepszych gier MMORPG, w które możesz zagrać, czekając, aż Ghost w końcu się zmaterializuje.

Źródło: www.bing.com