Nowe MMO od weteranów World of Warcraft, bliskie Destiny 2 w traktowaniu gracza jako „bohatera”

Nowa, rewolucyjna gra MMO

Weterani World of Warcraft pracują nad zupełnie nową grą MMO. To gra, która powinna zmienić sposób, w jaki postrzegani są gracze w jej historii, podobnie jak w Destiny 2.

Rewolucyjna rozgrywka

Podczas pytań i odpowiedzi na YouTube Shanti Bless, wiceprezes ds. własności intelektualnej w Fantastic Pixel Castle, ujawniła, że ​​gra, która na razie nosi nazwę Ghost, nie zapewni każdemu graczowi roli bohatera. W przeciwieństwie do innych gier RPG, w których gracz jest w centrum historii, Ghost zaoferuje bardziej realistyczne wrażenia, w których gracze będą częścią elitarnej grupy posiadającej moc większą niż zwykli NPC i cywile. Pomoże to rozwinąć wątki postaci, których nie da się grać, i podzielić się ciężarem przygody z innymi graczami.

Wygląda więc na to, że w Ghost gracze będą częścią większej frakcji w świecie gry.W przeciwieństwie do innych gier, takich jak Final Fantasy 14, gdzie postać gracza jest niewątpliwie bohaterem historii, noszącym słynny tytuł „Warrior of Light” .

Nie ma jeszcze zaplanowanej daty premiery

Choć Ghost nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, jasne jest, że weterani World of Warcraft stojący za Fantastic Pixel Castle pracują nad projektem, który powinien zrewolucjonizować świat MMO. Czekając na premierę Ghost, warto zapoznać się z naszą listą najlepszych aktualnych gier MMORPG, aby poczekać?

Źródło: www.bing.com