Nowe mapy z kolekcji Warcraft i Blizzard Legacy Collection

BlizzCon 2023: Upper Deck prezentuje kolekcjonerską grę karcianą World of Warcraft oraz wydruki z limitowanej edycji

Po kilku latach przerwy BlizzCon powraca i nie mogliśmy się doczekać, aby porozmawiać z twórcami o tym, nad czym pracowali. Nasz korespondent Greg Burke udał się tam, znalazł Bubby’ego Johansona i rozmawiał z nim o kolekcjonerskiej grze karcianej World of Warcraft i nie tylko. Sprawdź poniższy wywiad!

Bubby Johanson z Upper Deck

Wydarzenie BlizzCon 2023

BlizzCon powraca po krótkiej przerwie i nie mogliśmy się doczekać, aby porozmawiać z twórcami o tym, nad czym pracowali. Nasz korespondent Greg Burke udał się tam, znalazł Bubby’ego Johansona i rozmawiał z nim o kolekcjonerskiej grze karcianej World of Warcraft i nie tylko. Sprawdź poniższy wywiad!

Bubby Johanson mówiła o ogromnym sukcesie produktów, zauważając, że zespół wyprzedał już całą ilość przydzieloną na pierwszy dzień sprzedaży i że drugiego dnia sklep prawdopodobnie będzie pusty. Dwa z przedmiotów, które sprzedawały się jak ciepłe bułeczki, to oryginalne wydruki Samwise’a Didiera. Dostępny był egzemplarz Arthasa za 100 dolarów, limitowany do 100 egzemplarzy oraz egzemplarz Króla Lichha za 60 dolarów, limitowany do 250 egzemplarzy i oba były dostępne tylko na BlizzConie.

Co nowego w Upper Deck

Oprócz wydruków dostępnych tylko w ramach wydarzenia, Upper Deck wypuszcza także nowe karty kolekcjonerskie. Gracze mogą wybrać kolekcję Blizzard Entertainment Legacy Collection, która zawiera karty z długiej historii gier Blizzarda. Johanson zauważa, że ​​te karty nie ograniczają się do gier, które przychodzą na myśl, gdy myślisz o Blizzardzie, ale w rzeczywistości obejmują znacznie starsze tytuły, takie jak Rock n’ Roll Racing, The Lost Vikings i nie tylko.

Z pewnością na BlizzConie można było kupić mnóstwo fantastycznych produktów, a Bubby Johanson oferuje cenne informacje na temat współpracy Upper Deck z Blizzardem przy dostarczaniu towarów. Koniecznie obejrzyj cały wywiad, a następnie odwiedź kanał YouTube Shacknews Interviews, gdzie znajdziesz więcej ekskluzywnych wywiadów z programistami.

Źródło: www.shacknews.com