Nowe informacje na temat zbliżającej się premiery aktualizacji poprzedzającej dodatek do World of Warcraft

Nowy dodatek do World of Warcraft już wkrótce

Przygotowania do nowej wersji World of Warcraft

Po 20 latach World of Warcraft fani szukają czegoś nowego lub przynajmniej powrotu do czasów świetności gier. Choć często mówi się, że tak naprawdę nigdy nie można wrócić do domu, wydaje się, że kolejne rozszerzenie MMO oferuje więcej szans na odzyskanie. co uczyniło WoW fenomenem, jakiego nie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Niektóre zmiany w grze mogą pojawić się już wkrótce, a aktualizacja serwera testowego będzie sugerować, że wkrótce zostanie udostępniona łatka poprzedzająca rozszerzenie.

Premiera nowej wersji World of Warcraft

Od czasu inwazji The Burning Crusade na Azeroth, prawdziwy początek rozszerzenia zawsze wyznaczany był przez aktualizację poprzedzającą dodatek. Oczywiście przebyliśmy długą drogę od tamtych czasów, kiedy w World of Warcraft jedyne, co musieliśmy robić, to zabijać demony w dość rutynowy sposób. Aktualizacje poprzedzające dodatek zwiastują teraz zmiany w grze MMORPG, obejmujące nowe wydarzenia i ulepszone systemy, dzięki którym gracze mogą doświadczyć części dodatku przed jego oficjalną premierą.

Ostatnio pojawiły się wskazówki co do dokładnej daty premiery WoW-a w wersji 11.0. Wraz z pojawieniem się ekranu ładowania w czerwcu dowiedzieliśmy się, że łatka powinna pojawić się przed wtorkiem 30 lipca, co wydaje się obecnie potwierdzone. Dzięki raportowi firmy Wowhead wiemy już, że Public Test Realm (PTR) gry został właśnie zaktualizowany – a ta wersja jest określana jako wersja kandydująca do wydania.

Oznacza to, że prawdopodobieństwo premiery aktualizacji poprzedzającej dodatek znacznie wzrosło, ponieważ oczekuje się, że na PST nie pojawi się kilka dużych zmian, zanim trafi ona na aktywne serwery. Fani obecnie uważają, że łatka będzie dostępna we wtorek, 23 lipca, co wydaje się realistyczną oceną.

Data premiery WoW The War Within

Datę premiery WoW The War Within wyznaczono na poniedziałek, 26 sierpnia i do tego czasu gracze będą mieli mnóstwo czasu na zapoznanie się z nadchodzącymi nowymi funkcjami.

Jeśli nie możesz się doczekać, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych dodatkach do WoW, które możesz zainstalować, a także naszych najlepszych grach RPG, w które możesz grać.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby uzyskać najnowsze wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby uzyskać zniżki.

Źródło: www.bing.com