Nowe aktualizacje WoW: Dragonflight i Cataclysm Classic zapewniające zrównoważone dostosowania i ulepszenia PvP.

Oto lista poprawek rozwiązujących problemy z World of Warcraft: Dragonfight, Cataclysm Classic, Season of Discovery i WoW Classic. Niektóre poprawki są stosowane natychmiast, inne wymagają zaplanowanego ponownego uruchomienia serwerów, aby zaczęły obowiązywać. Należy pamiętać, że niektórych problemów nie można rozwiązać bez aktualizacji klienta.

Poprawki

11 czerwca 2024 r

Gracz kontra Gracz

Paladyn

  • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał Błogosławieństwu Poświęcenia przerwanie Psychicznego Krzyku.

Remiks WoW: Mists of Pandaria

Gracze, którzy trzymają przedmiot kosmetyczny Kły Mannorotha na postaciach, które nie noszą płyt, będą teraz widzieć u Pythagorusa na Nieskończonym Bazarze opcję wymiany przedmiotu na wersję użytkową, aby poznać wygląd Kłów Mannorotha dla postaci na tabliczkach swojego konta.

Klasyka kataklizmu

Punkty Waleczności będą teraz zachowywać się jak Punkty Podboju, a obecny tygodniowy limit zostanie zastąpiony ruchomym limitem sezonowym.

  • Uwaga dewelopera: jeśli przegapiłeś Punkty Waleczności w poprzednich tygodniach od premiery Cataclysm Classic, teraz będziesz mógł nadrobić te tygodnie.

Nie ma już limitu liczby punktów Waleczności, które możesz zdobyć co tydzień za pośrednictwem Random Dungeon Finder, aż do normalnego limitu Punktów Waleczności.

Efekt skrzydła kaptura Malefica powinien znów działać.

  • Naprawiono błąd, przez który zaklęcie Wither podczas walki z Sinestra mogło zawiesić się i zawiesić grę.

Zgniłe do rdzenia jest teraz poprawnie przyznawane po ukończeniu osiągnięcia.

Jarmark Ciemnego Księżyca

Począwszy od tego weekendu Jarmark Darkmoon będzie dostępny co dwa tygodnie, a nie raz w miesiącu.

myśliwy

Rozproszony Strzał będzie teraz poprawnie pękał, jeśli cel otrzyma obrażenia i zaabsorbuje ten strzał.

Mag

Naprawiono błąd powodujący nieprawidłowe zachowanie Żywej Bomby po odświeżeniu na wielu celach. Pyromaniac liczy teraz Zapłon jako efekt obrażeń rozłożonych w czasie.

Paladyn

Hand of Sacrifice będzie teraz prawidłowo przerywać Strzał Rozproszony i Oddech Smoka, gdy obrażenia zostaną przeniesione na kontrolowanego przez tłum Paladyna.

Kapłan

Odbicia Modlitwy Naprawy nie będą już zakłócać napojów Kapłana podczas rzucania. Czakra nie będzie już anulowana, jeśli Modlitwa Naprawy zostanie rzucona przed zastosowaniem odbicia Czakry.

Poniższe poprawki zostały pomyślnie zastosowane w celu rozwiązania problemów w World of Warcraft. Pamiętaj, aby zwracać uwagę na przyszłe aktualizacje łatek, aby być na bieżąco z najnowszymi ulepszeniami gry.

Źródło: news.blizzard.com