Nowa zabawka World of Warcraft pozwala graczom zmieniać pogodę


Emulator środowiska, nowa zabawka inżynierska dostępna w World of Warcraft: Dragonflight, pozwala graczom zmieniać skybox całego obszaru.


World of Warcraft: Dragonflight wprowadza nową zabawkę, która pozwala graczom zmieniać skybox całej strefy. Nową zabawkę mogą tworzyć gracze z profesją inżyniera w World of Warcraft raz Smocze stado uruchamia.


Nowa zabawka inżynierska nosi nazwę Emulator Środowiska. Po użyciu zabawka pozwala graczom zmienić skybox w ich aktualnym obszarze na obszar innej strefy. Burzowe niebo Shadowmoon Valley, skręcone fioletowe chmury Netherstorm i burzliwe niebo Icecrown to tylko niektóre z opcji pokazanych przez World of Warcraft dotychczas.

GAMERANT WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: World of Warcraft: Dragonflight dodaje nowy wierzchowiec transformacji

Emulator środowiska działa przez dwie godziny po umieszczeniu i ma dwugodzinny czas odnowienia, co oznacza, że ​​gracze mogą teoretycznie mieć go stale aktywny. Efekty zabawki są widoczne tylko dla World of Warcraft gracz, który z niego korzystał i członkowie jego drużyny lub rajdu. Biorąc pod uwagę efekty działania zabawki, można jej używać tylko na zewnątrz, ponieważ w środku miałaby niewielki wpływ. Choć jest tworzony przez graczy z zawodu inżyniera w World of Warcraftsama zabawka może być używana przez postacie bez niej.

World of Warcraft Nowa zabawka nie jest pierwszą, która pozwala graczom zmienić swoje skyboxy na inne rzeczy. Haunting Memento pozwala graczom nawiedzać cele, powodując, że spiralna fioletowa energia ogarnia niebo, podczas gdy Inky Black Mikstura i Shadescale sprawiają, że po użyciu niebo zamienia się w piękne nocne niebo. Emulator środowiska dołącza do tych przedmiotów jako obowiązkowy przedmiot kolekcjonerski dla graczy w World of Warcraft, entuzjastów zrzutów ekranu lub graczy, którzy po prostu chcą zmienić scenerię.

Gracze są podekscytowani możliwością zdobycia własnego emulatora środowiska. Niektórzy, którzy skądinąd nie byli zainteresowani inżynierią jako zawodem w World of Warcraft nawet rozważają podjęcie go tylko po to, aby zdobyć ten niesamowity przedmiot kolekcjonerski. Wielu fanów omawiało niektóre ze swoich ulubionych skyboxów w World of Warcraft historia – szczególnie Władcy Draenoru Shadowmoon Valley – i mam nadzieję, że emulator środowiska zostanie rozszerzony o jeszcze więcej opcji w przyszłości.

World of Warcraft: Dragonflight niebawem rozpocznie się druga faza swojej zawartości przed rozszerzeniem. Aktualizacja z 15 listopada doda do gry kombinację klas rasy dracthyr Evoker. Gracze mogą również zagłębić się w pierwszą nowość Smocze stado loch, Uldaman: Legacy of Tyr i weź udział w ograniczonym czasowo wydarzeniu światowym Primal Storms, aby zdobyć wyjątkowe nagrody. Z Smocze stado pełne wydanie dwa tygodnie później, gracze nie będą musieli długo czekać na zebranie własnego emulatora środowiska, aby mogli odkrywać majestatyczne Wyspy Smoków pod dowolnym niebem.

World of Warcraft jest dostępny na PC. Smocze stado startuje 28 listopada.

WIĘCEJ: Jak przygotować się do premiery World of Warcraft DragonflightŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-toy-environmental-emulater-change-skybox-weather/