Nowa scenka przerywnikowa WoW wskazuje na przyszłość Dragonflight


Sezon pierwszy z Smocze stado jest tutaj, a wraz z nim możemy w końcu wejść do lochów Mythic+ i spróbować powstrzymać Raszageth the Storm Eater przed wypuszczeniem jej rodzeństwa na Tytanów. Wraz z uwolnieniem nalotu, Świat Warcrafta gracze otrzymali nowe misje związane z rajdami, które kończą się filmem wskazującym na przyszłość rozszerzenia.

Po tym, jak gracze pokonają Raszagetha Pożeracza Burzy w Vault of the Incarnates i poinformują Alexstraszę i Nozdormu o tym, co wydarzyło się w osławionej krypcie, zobaczą przed sobą film. W filmie Aspekty dowiadują się, że pokonaliśmy Raszageth the Storm Eater, ale nie udało nam się powstrzymać jej przed uwolnieniem jej kuzynów.

Dowiadujemy się, że kuzyni Raszageth, Iridikron, Vyranoth, Fyrakk, potrzebują trochę czasu, by odzyskać siły, najprawdopodobniej pod powierzchnią Smoczych Wysp. Rozumiejąc, że teraz jest najlepszy czas na pokonanie wrogów, Aspekty postanawiają zjednoczyć swoje moce, dając do zrozumienia, że ​​w następnym patchu zaatakujemy kuzynów Raszageth w podziemiu.

Co więcej, Wowhead przeprowadził analizę danych mapy podczas Smocze stado beta o nazwie Dragon Isles Underground [WARNING: MUST be kept flagged “DEVELOPMENT MAP” until 10.1]. Jest więc wysoce prawdopodobne, że w patchu 10.1 udamy się do podziemi Smoczych Wysp, aby znaleźć zbiegłych kuzynów i powalić ich, gdy są jeszcze słabi.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6399a5d4bced44ef807375106703c6b3&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fnew-wow-cutscene-hints-at-the-future-of-dragonflight&c=7392326341428534159&mkt=fr-fr