Nowa legendarna broń ujawniona w World of Warcraft v10.2

World of Warcraft przedstawia Fyr’alath, Śniącego Snów – nową legendarną broń, która pojawi się w następnej aktualizacji Dragonflight. Gracze będą mogli zdobyć ten ognisty topór, pokonując samego Fyrakka w nadchodzącym najeździe World of Warcraft: Amidrassil, Nadzieja Snu.

Guardians of the Dream: kolejna duża aktualizacja World of Warcraft

Guardians of the Dream to kolejna duża aktualizacja do World of Warcraft. Ta aktualizacja zawartości wyznacza początek trzeciego sezonu Dragonflight, niosąc ze sobą nową strefę Mythic+, najazdy i rotację lochów, a także mnóstwo sprzętu do zebrania.

Nowa, potężna legendarna broń

Jednym z najpotężniejszych przedmiotów, jakie gracze będą mogli zdobyć w następnej aktualizacji World of Warcraft, jest Fyr’alath, Śniący Snów. Ten legendarny dwuręczny topór jest używany przez Fyrakka, głównego antagonistę Strażników Snu. Gracze, którzy zmierzą się z płonącym Pierwotnym Wcieleniem w nowym nalocie Amidrassil, będą mieli okazję wyrwać broń z jej szponów i władać nią samodzielnie. Fyr’alath jest bronią Mocy, więc Wojownicy, Paladyni i Rycerze Śmierci z pewnością będą chcieli zdobyć tę rzadkość.

Zdobycie broni i różnych wyglądów

Obecnie nie wiadomo, czy broń będzie można zdobyć bezpośrednio, tak jak Rae’shalare, Szept Śmierci Sylvanas w Sanctum of Domination, czy też będzie można ją zdobyć poprzez przedmiot questowy, taki jak Nasze’uro, Dziedzictwo Uwolnione od Sarkareth w Aberrusie. Dodatkowo gracze odkryli dwa projekty tej broni: ciemnoczerwoną wersję Shadow Flame używaną przez Fyrakka w World of Warcraft oraz oczyszczoną wersję płonącą pomarańczowo-żółtą. Gracze nie są jednak pewni, czy uda im się zdobyć obie skórki, czy tylko jedną. Niezależnie od tego gracze mogą spodziewać się, że broń zostanie zdobyta w mitycznej wersji Fyrakka, z być może mniejszą szansą na zdobycie jej na niższych poziomach trudności.

Oczekiwania dotyczące wypuszczenia broni

Ponieważ spotkanie z Fyrakkiem nie będzie testowane na publicznym serwerze testowym, gracze prawdopodobnie będą musieli poczekać do rozpoczęcia najazdu i upadku broni, aby dowiedzieć się dokładnie, jakie są jej statystyki i umiejętności. Tak czy inaczej, Fyr’alath będzie pierwszym legendarnym dwuręcznym toporem opartym na Mocy, dodanym do gry od czasu Shadowmourne w Wrath of the Lich King prawie 14 lat temu.

Inne nagrody za najazd

Gracze, którzy nie potrafią używać dwuręcznych toporów, nadal będą mieli do dyspozycji mnóstwo nagród w walce z Fyrakkiem w Guardians of the Dream. Ostatni boss upuszcza kilka przedmiotów kosmetycznych, Zwoje Ujeżdżającego Smoka, które przekształcają Odnowionego Proto-Drake’a w normalny wygląd lub Płomień Cienia Fyrakka, a także Anu’relos, Przewodnik Płomienia – płonąca sowa, która jest pierwszą niesmoczą istotą towarzysz, który może korzystać z mechaniki Jazdy Smoków dostępnej w Smoczym Stacie.

World of Warcraft jest obecnie dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com