Nowa legendarna broń ujawniona w aktualizacji World of Warcraft 10.2

World of Warcraft przedstawia Fyr’alath, Dreambleeder – nową legendarną broń, która pojawi się w następnej aktualizacji Dragonflight. Gracze będą mogli zdobyć ten płonący topór, stawiając czoła samemu Fyrakkowi w nadchodzącym nalocie World of Warcraft: Amidrassil, Śniąca Nadzieja.

Nowa ważna aktualizacja

Guardians of the Dream to kolejna duża aktualizacja do World of Warcraft. Ta aktualizacja oznacza początek trzeciego sezonu Dragonflight, wprowadzając nową strefę, nowy najazd i rotację lochów Mythic+, a także mnóstwo sprzętu do zebrania.

Fyr’alath, Krwawiący Snów

Jednym z najpotężniejszych przedmiotów, jakie gracze będą mogli zdobyć w następnej aktualizacji World of Warcraft, jest Fyr’alath, Krwawiący Snów. Ten legendarny dwuręczny topór jest używany przez Fyrakka, głównego antagonistę Strażników Snu. Gracze, którzy zmierzą się z płonącym Pierwotnym Wcieleniem w nowym nalocie Amidrassil, będą mieli okazję wyrwać tę broń z jej szponów i użyć jej. Fyr’alath jest bronią o sile, więc wojownicy, paladyni i rycerze śmierci z pewnością będą chcieli zdobyć tę rzadkość.

Zdobycie broni

Obecnie nie wiadomo, czy broń będzie można zdobyć bezpośrednio, tak jak Rae’shalare, Szept Śmierci od Sylvanas w Sanctum of Domination, czy też będzie można ją zdobyć poprzez przedmiot questowy, taki jak Nasze’uro, Dziedzictwo Niezwiązanych od Sarkareth w Aberrus. Dodatkowo gracze odkryli dwa modele tej broni: ciemnoczerwoną wersję Shadowflame używaną przez Fyrakka w World of Warcraft oraz wersję oczyszczoną, która płonie pomarańczowo-żółtym płomieniem. Gracze nie są jednak pewni, czy uda im się zdobyć obie skórki, czy tylko jedną. Niezależnie od tego gracze mogą spodziewać się, że broń zostanie zdobyta w mitycznej wersji Fyrakka, z być może mniejszą szansą na zdobycie jej na łatwiejszych poziomach trudności.

Statystyki i umiejętności

Ponieważ spotkanie z Fyrakkiem nie będzie testowane na publicznym serwerze testowym, gracze prawdopodobnie będą musieli poczekać do rozpoczęcia najazdu i upadku broni, aby dokładnie poznać jej statystyki i umiejętności. Niezależnie od tego, Fyr’alath będzie pierwszym legendarnym dwuręcznym toporem mocy dodanym do gry od czasu Shadowmourne w Wrath of the Lich King prawie 14 lat temu.

Inne nagrody

Gracze, którzy nie potrafią używać dwuręcznych toporów, nadal będą mieli wiele do zyskania podczas spotkania z Fyrakkiem w Strażnikach Snu. Ostatni boss upuszcza kilka przedmiotów kosmetycznych, Zwoje Smoka Smoka, które przekształcają odnowionego proto-smoka w normalny wygląd lub Cienisty Płomień Fyrakka oraz Anu’relos, Przewodnik Płomieni – płonącą sowę, która jest pierwszym niesmoczym wierzchowcem zdolnym używać mocy Smoczego Lotu Mechanik smoków.

Źródło: www.bing.com