Nowa łatka 10.2: kultowe wyposażenie Orków w World of Warcraft

World of Warcraft wkrótce w patchu 10.2 doda nowe przedmioty do transmogu, a gracze nie mogą się doczekać, aby móc ubierać swoje postacie jak kultowe jednostki z Warcraft 3. Dwa z najbardziej oczekiwanych przedmiotów to Kaptur Starożytnego Wilka i Szpon Lo’Gosha . Gracze będą mogli je zdobyć w obszarze Szmaragdowego Snu, wchodząc w interakcję z posągiem i mając wzmocnienie Strażnik Wilczego Ducha. Te przedmioty kosmetyczne były od dawna pożądane przez graczy, którzy w końcu będą mogli skompletować swoje inspirowane Samuro stroje za pomocą Kamieni Rangera.

Łatka 10.2 i nowe przedmioty

Łatka 10.2, zatytułowana Guardians of the Dream, wkrótce pojawi się w World of Warcraft. Części aktualizacji są już dostępne na Public Test Realm, dzięki czemu gracze mogą po raz pierwszy zapoznać się z aktywnościami, funkcjami i przedmiotami kolekcjonerskimi w nadchodzącej aktualizacji World of Warcraft.

Kaptur Starożytnego Wilka i Szpon Lo’Gosha

Dwa najbardziej ekscytujące przedmioty w tym patchu to Kaptur Starożytnego Wilka i Szpon Lo’Gosha. Krótko po wejściu na obszar Szmaragdowego Snu w Guardians of the Dream gracze mogą udać się do jaskini na najbardziej wysuniętej na zachód wyspie. Wewnątrz znajdą posąg Wielkiego Wilka. Gracze mogą zebrać Kaptur Starożytnego Wilka z pobliskiego stojaka oraz Szpon Lo’Gosha, wchodząc w interakcję z posągiem, mając aktywne wzmocnienie Strażnika Wilczego Ducha, które można uzyskać ze Znaku Goldrinn, w niewielkiej odległości od Jaskinia. Kaptur Starożytnego Wilka może być noszony tylko przez Orki i Orki Mag’har, natomiast Szpon może być używany przez wszystkie klasy, które mogą nosić broń boczną.

Kamienie Rangerów

Gracze odkryli także fragmenty kamiennego tułowia strażnika w pięciu różnych kolorach: fioletowym, niebieskim, czerwonym, zielonym i pomarańczowym. W przeciwieństwie do przedmiotów transmog o tematyce szamańskiej, te elementy kosmetyczne nie są jeszcze dostępne w grze, więc gracze nie wiedzą jeszcze, w jaki sposób zostaną odblokowane. Jednakże Lazurowe Kamienie Prowlera mają koszt 200 Waluty Domu Aukcyjnego, więc jest duża szansa, że ​​pojawią się w sklepie World of Warcraft.

Fani, co zrozumiałe, chętnie dostaną w swoje ręce te przedmioty kosmetyczne. Kilku NPC w World of Warcraft używało Kaptura Starożytnego Wilka, rozsławionego przez Orczego Szamana w RTS, ale nigdy nie był on dostępny dla graczy aż do teraz. Podobnie miecze Blademaster były dostępne w poprzednim katalogu Domu Aukcyjnego World of Warcraft, więc gracze są podekscytowani, że w końcu będą mogli ukończyć swoje stroje inspirowane Samuro.

Gracze World of Warcraft odkryli także stroje inspirowane wyglądem Lo’Gosha Sylvanas i Variana Wrynna w plikach aktualizacji 10.2. Fani nie są pewni, czy te stroje będą dostępne w grze, ale jeśli zostaną dodane, gracze World of Warcraft będą mogli naśladować wiele kultowych strojów z Warcraft 3 i wczesnego WoW.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com